Drite nate led projektimi | Ocean wave light

1,390 L

Ka stok

KODI: Q-98767 Kategori: , ,

DRITE NATE LED PROJEKTIMI

Drite nate me ndricim led per projektimin e dallgeve te oqeanit, e pershtatshme per ambiente te brendshme dhe te jashtme.

Projektori krijon imazhin me vale oqeanike me ngjyra dhe levizje 3D me telekomande.

Efekti i ujit qe leviz automatikisht e ben me te bukur naten tuaj dhe i shton atmosfere perfekte kopshtit te jashtem dhe oborrit te shtepise per festa.

Krijoni nje pervoje te kendshme dhe relaksuese para gjumit per femijet, qetesoni dhe rehatoni femijet per te fjetur ne nje ambient relaksues me pamjen e oqeanit.

Drita eshte e papershkueshme nga uji dhe eshte e pershtatshme per tu vendosur dhe ne ambientet e jashtme. Ideale per dekorime te brendshme dhe te jashtme si Krishtlindjet, Halloween, festa, clube, koncerte etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

Be the first to review “Drite nate led projektimi | Ocean wave light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor dritash ocean wave bli online ne dyqan taxi

Drite nate led projektimi | Ocean wave light