Ore tavoline me drite per femije | Cartoon clock

1,490 L

Ka stok

 • Me dy funksione: ore dhe drite nate.
 • Pa zhurmë
 • Dizajn komakt dhe ideal per femijet tuaj.
 • Praktike dhe e lehte per t’u perdorur.
KODI: i20100011 Kategori: ,

ORE TAVOLINE ME DRITE PER FEMIJE

Ore ideale per dhomen e gjumit te femijes suaj. Pervec funksionit te ores ky produkt funksionon edhe si drite nate per t’i bere femijet tuaj te ndihen te sigurt ne cdo moment.

ORE DHE DRITE NATE PER FEMIJET

Krijon nje ambjent miqesor dhe te qete. Dizajn Shumë kompakt dhe i lehtë, kështu që mund të mbahet edhe si elektrik dore me vete. I përshtatshëm për udhëtime dhe aktivitete në natyrë. Nuk krijon zhurme dhe ju ndihmon te lexoni ne erresire. Drita e natës mund të aktivizohet thjesht duke shtypur butonin e dritës.

Ora dhe drite nate eshte gjithashtu nje produkt perfekt per dhurata per femijet e te afermeve apo miqve tuaj.

SPECIFIKAT:ore me drite bli online dyqan taxi
 • Fuqia: Bateri 1xAA (nuk përfshihet)
 • Madhësia: lartësia 16cm gjatësia 10cm trashësia 5.5cm
 • Pa zhurmë.
 • Dizajn komakt.
 • Praktike dhe e lehte per t’u perdorur.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Ore tavoline me drite per femije | Cartoon clock”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore tavoline me drite per femije bli online dyqan taxi

Ore tavoline me drite per femije | Cartoon clock