Jorgan Lavender Mikrofiber Bli Online

2,490 L

Ka stok

17278

KODI: 3830055835565 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Lavender Mikrofiber

Jorgan Lavender Mikrofiber

  • Ideal per ta perdorur gjate gjtihe vitit ne cdo stine te tij.
  • Material 100 % mikrofiber i bute dhe i rehatshem.
  • Aroma qetësuese e livandos rrit cilësinë e gjumit, kështu që është e përshtatshme për këdo që ka probleme me pagjumësinë dhe rraskapitjen.
  • Mund ta lani lehtesisht ne lavatrice ne 60 ° C.
  • E përshtatshme për këdo me lëkurë të ndjeshme, alergji dhe astmatikë.
  • Dimensionet: 140 x 200 cm.
  • Kodi: VP0029.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Lavender Mikrofiber Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Lavender Mikrofiber Bli Online