Hekur Me Avull First Austria FA-5633-3 | Bli Online

5,700 L

Ka stok

Ka tregues te nivelit maksimal te ujit dhe te temperatures.

Hekurosje vertikale me avull nxjerrje.

Furçe per avull.

Hekur me avull te vazhdueshëm per 6-15 min.

Materiali Qeramike

Fuqia: 2200 W.

Tensioni 220 V.

 

KODI: first-austria-5633-3 Kategori: , , Etiketime: ,

HEKUR RROBASH FIRST AUSTRIA

Hekur me Avull First Austria | Pajisje Online | Dyqan Taxi

Hekur me avull per te hequr dhe rrudhat me te veshtira .Per heqjen e rrudhave me te veshtira, sasia e rrjedhes se avullit arrin deri ne 45 g/min per rezultatet ideale te hekurosjes. Prodhimi i vazhdueshem i avullit  ju jep sasine ideale te avullit per te hequr ne menyre efikase te gjitha rrudhat. Funksioni i hekurosjes vertikal eshte shume i pershtatshem per te hequr rrudhat ne veshje te varura, xhaketa apo pelhura delikate. Ka një funksion qe sperkat paraprakisht pelhurat per t’ju ndihmuar te hiqni rrudhat e veshtira.

Ka tregues te nivelit maksimal te ujit dhe te temperatures.

HEKURI ME AVULL FIRST AUSTRIA FA-5633-3

Hekuri me Avull per RRobat Hekurosje Pajisje Dyqan Taxi Online

Hekurosje vertikale me avull nxjerrje.

Furçe per avull.

Hekuri ka avull te vazhdueshëm per 6-15 min.

Materiali Qeramike

Fuqia: 2200 W.

Tensioni 220 V.

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur Me Avull First Austria FA-5633-3 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur First Austria Dyqan Taxi

Hekur Me Avull First Austria FA-5633-3 | Bli Online