Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke

1,390 L1,890 L (-26%)

Ka stok

 • Xhezve per kafe me dizajn praktik.
 • Ideale per t’u marre me vete neper udhetime.
 • Kafe turke gati ne shume pak sekonda.
 • Per vetem 2 minuta kafja do te jete gati.
 • Pastrohet lehtesisht.
 • Praktike ne perodrim.
 • Ideale per kafe turke te shijshme.

XHEZVE ELEKTRIKE DSP PER KAFE TURKE

Xhezve elektrike Coffe Maker KA 3027 per 1 kafe turke apo caj eshte nje blerje e shkelqyer per adhuresit e kafes.

Per shkak te madhesise se saj te vogel, ju keni mundesi mos ta shijoni vetem ne shtepi kafen tuaj por edhe ta merrni ate kudo me vete qe kafeja mos t’ju mungoje kurre, qofte ne udhetime apo ne zyre.

E LEHTE NE PERDORIM

Kafeja pergatitet shume thjesht, mjafton qe ta hidhni ate tek beresi i kafes, shtoni ujin dhe ndizni butonin qe te filloje procesin. Ne momentin kur shihni qe kafeja eshte gati, butonin e beni off. Kafeja do te jete e pergatitur per 2 minuta. Kapaciteti i Coffe maker eshte rreth 300 ml.

Materiali prej te cilit perbehet eshte celik inox, i fshehur, qe eshte edhe percjelles shume i mire i nxehtesise. Gjithashtu perbehet edhe nga nje doreze qe eshte shume rezistente ndaj nxehtesise.

Ju do keni shume lehtesi me kete produkt sapo ta keni ne doren tuaj, qofte ne pergatitjen e kafes, qofte per ta mesuar se si perdoret edhe me e rendesishmja per ta pastruar.

Për të marrë të gjitha efektet pozitive te kafes mjafton te porosisni xhezven DSP qe ne ju ofrojme.

Thoni miremengjes kafe me DSP, perdorni edhe Lori kafe turke me arome fantastike.

KAFJA ESHTE SHUME E NEVOJSHME

Kafeja turke permban dy substanca te rendesishme. Ato njihen si kafestol dhe kaheol .Te cilat kane vlera te mira kunder inflamacionit. Sherbejne edhe si antioksidante. Xhevze ideale per kafe miremengjes.

Krahasimi mes grupmoshave ne studim tregoi se konsumi ne rritje i kafese turke ka nje ndikim pozitiv ne elasticitetin e arterieve.

 1. Kjo pakeson shanset e shfaqjes se tensionit te larte te gjakut apo luhatjen e tij.
 2. Keto dhe avantazhe te tjera vijne nga konsumimi i saj ne masen e Duhur.

xhezve elektrike kafe turke

XHEZVE ME KORENT DSP

Eshte nje blerje e shkelqyeshme per adhuruesit e kafese

Pergatisni kafe ose ngrohni ujin per caj apo lengje te ngrohta me kete Xhezve elektrike.
Uji do te zihet per me pak se nje minute.
Kjo xhezve ka nje doreze shume te sigurte qe ju mbron nga djegia.

Shijoni nje filxhan Kafe Turke ne cdo moment qe ju mund te keni deshire. Beni kafe ne cdo moment të ndryshme dhe më pas shijojeni shijen e kafesë turke me miqte tuaj.

Dizajn i thjeshte dhe nje pamje teper Elegante

Me elemente celiku dhe inoksi qe mundesojne Nxehjen e shpejte.
Me Indikator Drite i cili njofton se kur eshte ndezur dhe se kur eshte fikur. Ene kuzhine e nevojshme per cdo zonje shtepie.

 • Per shkak te madhesise se vogel, ju mund ta shijoni kafen jo vetem ne shtepi por kudo tjeter.
 • Mund ta merrni ate ne udhetime te ndryshme si per Kamping, kur shkoni me pushime etj.
 • Mjafton ta vendosni ne prize shtoni Uje, Kafe dhe Sasine e Sheqerit qe deshironi dhe ne pak minuta ndjeni aromen e kendshme te saj.

XHEZVE PER KAFE ELEKTRIKE

Përgatisni kafe turke apo aromatike, çajra te ndryshëm, në shtëpi ose ne zyrë. Mund ta merrni xhezven elektrike kudo me vete edhe ne udhëtime.

Shijoni kafen turke me miqte apo familjaret tuaj ne cdo moment. Kefe turke e shijshme dhe teper cilesore per vetem dy minuta me xhezve elektrike DSP. Eshte e sigurt qe cdo perdorues i kafes pi 1 kafe minimumi ne dite.

Kafeja turke është një nga kafet më të perdorura ne Shqiperi. Niseni diten tuaj me një kafe turke te shijshme.

XHEZVE PER KAFE TURKE

Nese jeni vone per ne pune por ju deshironi te pini kafen tuaj te mengjesit me familjen tuaj atehere kafja do te jete gati per vetem 2 minuta dhe ju mund t’a shijoni ate me kete xhezve elektrike. Futeni kafen ne nje termus apo gote dhe jeni gati per pune.

Zhezveja Elektrike vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson prekje të sigurtë në mënyrë që të mos digjeni. Mbrojtja nga djegia do të parandaloj nxehjen që vjen si rezultat i mungesës së ujit. Xhezvja mund të pastrohet lehtë. Gjezve per kafe te shijshme dhe te mire.

XHEZVE KAFE ME AROME TE MREKULLUESHME

Kafja eshte nje produkt i pandashem i jetes se njeriut, pasi 99% e te rriturve e perdorin ate ne perditshmerine e tyre. Pasi ju e perdorni ate kaq shume cilesia e saj duhet te jete maksimale ne cdo aspekt.

E ku ka me mire se te pergatisni nje kafe te shpejte dhe te shijshme ne cdo moment te dites qe ju deshironi. Thoni mirmengjes me nje kafe te shijshme. Kokrrat e kafesë kane nje rendesi te madhe gjithashtu.

Per ata qe nuk e dine Kafja turke eshte gjithashtu nje nga kafet me te shendetshme.  Cdo dite e më shumë kafe turke me të mire. Nuk i merzitet askujt !

Pajisje super cilesore, e dizajnuar per te qene me ju gjithnje

Xhezvja ka një opsion rrotullimi prej 360 gradësh për shpërndarje të lehtë të pijeve të nxehta. E sigurtë dhe praktike për përdorim të përditshëm.

Eshte ideale jo vetem per te bere nje kafe te shpejt dhe pa mundim por edhe per t’a marre kudo me vete fale dizajnit te saj praktik dhe te vogel. Kafe me gjezve cilesore. Drita led ne pajisje tregon se eshte ne funksionim. Opsioni më i nevojshëm.

XHEZVE KAFEJE | MIRMENGJES ME KAFE TE SHIJSHME

 • Paraqet Dizajn kompakt dhe te lehte
 • Xhezve Efektive dhe e pershtatshme per t’u perdorur ne zyre ose shtepi.
 • Material prej celiku inoks dhe veshja me material plastik rezistent ndaj nxehtesise.
 • Eshte Teper e lehte per tu pastruar.
 • Drite me Buton e cila tregon kur ajo eshte ndezur On dhe Off
 • Gjezve per kafe turke te mire

XHEZVE ELEKTRIKE DSP PER 1 KAFE TURKE PERFEKTE

Xhezve elektrike per nje kafe turke apo greke prefekte ne dyqan taxi

XHEZVE ME KORENT DSP

Specifikat

Modeli: KA3027
Kapaciteti: 300ml ( rreth 5 filxhane)
Fuqia: 600W 220-240V | 50 | 60HZ
Gjatesi e kordonit: 0.71 m
Lartesia: 120 mm
Gjeresia: 90 mm
Pesha: 0.45g
Prodhuar në vitin 2021 –

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit Elektroshtepiake te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


Xhezve per Kafe Elektrike DSP Per 1 Kafe Perfekte
Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Xhezve

Ngjyra

Be the first to review “Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhezve elektrike per kafe dsp 1 kafe turke miremengjes me kafe

Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke

1,390 L1,890 L (-26%)

Shto ne Shporte