Termus 500 ml | Space Pot double wall

1,200 L

Ka stok

KODI: Termus 500 ml | Space Pot double wall Kategori: , ,

TERMUS 500 ML | SPACE POT DOUBLE WALL

Termusi i duhur per te mbajtur lengje te ndryshme apo ujin te fresket dhe te sigurt, kudo qe shkoni.

Me nje material te pershtatshem per aktivitetet e perditshme, me izolim te dyfishte mban jo vetem te ftohte por edhe te ngrohte lengjet per ore te tera.

Izolim i dyfishtë me vakum, deri në 12 orë izolim, deri në 24 orë ftohje.

Eshte i lehtë për tu mbajtur, i përshtatshëm për shumicën e mbajtësve të kupave të makinës dhe biçikletave.

I përshtatshëm për pije të nxehtë dhe të ftohtë, kafe, lëng dhe çaj. Lahet lehtesisht me dore pas perdorimit.

Termus i përsosur për shtëpi, zyrë, shkollë ose aktivitete në natyrë të tilla si shëtitje dhe kampe.

Karakteristika

Materiali:  çelik inox + PC + Silikoni

Kapaciteti: 500ml

Koha e ngrohjes: 6-12 orë

Përdorim për sporte në natyre

 

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Be the first to review “Termus 500 ml | Space Pot double wall”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termus 500ml online ne dyqan taxi

Termus 500 ml | Space Pot double wall