Termus uji dhe lengjesh – Hot & Cold Water Flask

1,890 L

Ka stok

 • Mban e ujin dhe lengjet te fresketa dhe te sigurta
 • Ndertuar prej çeliku inox me cilësi të lartë
 • Eshtë ideal për udhëtime te gjata apo aventura ditore
 • Me kapak druri bambuje antimicrobial
 • Kapaciteti: 750 ml
 • Ngjyra: E bardhe
KODI: 3830069726873 Kategori: , , ETIKETIMI:

Hot & Cold Water Flask

Termus ideal per mbajtjen e ujit ose lengjeve te ndryshme te fresketa dhe te sigurta ne cdo ambienti qe ju deshironi. Ai nuk do te lejoje as te humbase shija e tyre sepse perberja prej celiku-inox nuk e lejon kete edhe e mban ujin apo lengjet e tjera ne te njejten temperature apo shije qe ju e keni vendosur ne termus.

TERMUS UJI DHE LENGJESH – 750 ML

Termus uji edhe lengjesh eshte ajo qe na nevojitet tani qe vera ka hyre edhe temperature jane ngritur pasi gjithe kohen kemi etje.

Muri i izoluar ne menyre te dyfishtë e mban lëngun të ftohte deri në 24 orë dhe te ngrohet deri në 12 orë duke na dhene ne mundesi te levizem per ore te gjate.

Sigurisht qe me kete kuptojme qe ai eshte perfekt per udhetime te gjata apo aventura ditore duke mos ju lene ne asnje moment te etur edhe te lodhur.Pervec celik inox, ky termus eshte i ndertuar edhe me kapak druri bambuje antimicrobial  per me shume higjene dhe elegance. Qe pervecse edhe ju do te dukeni bukur edhe sport me ate ne duar tuaja ai do jete nje akseseor i bukur edhe ne kuzhine tuaj. Ngjyra prej se ciles behet eshte ngjyra e bardhe.

 • Mban e ujin dhe lengjet te fresketa dhe te sigurtatermus-uji-dhe-lengjesh
 • Ndertuar prej çeliku inox me cilësi të lartë
 • Lëngu arrin te qendroje i ftohte deri në 24 orë dhe te ngrohet deri në 12 orë
 • Eshtë ideal për udhëtime te gjata apo aventura ditore
 • Me kapak druri bambuje antimicrobial
 • Kapaciteti: 750 ml
 • Ngjyra: E bardhe

Porosisni produktin me cilesor per kuzhinen tuaj.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Termus

Ngjyra

Be the first to review “Termus uji dhe lengjesh – Hot & Cold Water Flask”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Termus uji dhe lengjesh - Hot & Cold Water Flask