Termus per uje te Ftohte – te Ngrohte – White Water Flask

1,490 L1,890 L (-21%)

Ka stok

 • Termus ideal per mbajtjen e ujit ose lengjeve te ndryshme te fresketa dhe te sigurta
 • Ndertuar prej çeliku inox me cilësi të lartë, i pershtatshem per aktivitetet e perditshme
 • Muri i izoluar i dyfishtë e mban lëngun të ftohte deri në 24 orë dhe te ngrohet deri në 12 orë
 • Eshtë ideal për udhëtime te gjata apo aventura ditore
 • Me kapak druri bambuje antimicrobial  per me shume higjene dhe elegance
 • Kapaciteti: 500 ml
 • Ngjyra: E bardhe
KODI: 3830069726866 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TERMUS UJI – 500 ML

Termus perfekt per mbajtjen e ujit ose lengjeve ne gjendje te fresket dhe te sigurt ne cdo ambienti qe ju deshironi. Ai nuk do te lejoje as te humbase shija e tyre sepse perberja prej celiku-inox nuk e lejon kete edhe e mban ujin apo lengjet ne te njejten temperature apo shije qe ju e keni vendosur ne termus.

Termus per uje te Ftohte – te Ngrohte – White Water Flask

Termus per ujn edhe lengjet eshte pikerisht ajo qe na nevojitet tani ne vere dhe etja eshte e pranishme kurdohere si dhe organizmi ka nevoje te hidratohet. Muri izolues ne menyre te dyfishtë e mban lëngun të ftohte deri në 24 orë dhe te ngrohet deri në 12 orë duke na dhene ne mundesi te levizem per ore te gjate. Sigurisht qe me kete kuptojme qe ai eshte perfekt per udhetime te gjata apo aventura ditore duke mos ju lene ne asnje moment te pahidratuar edhe te lodhur.

Pervec celik inox, ky termus eshte i ndertuar edhe me kapak druri bambuje antimicrobial  per me shume higjene dhe elegance. Pervec se ju do te dukeni bukur edhe sport me ate ne duar tuaja ai do jete nje akseseor i bukur edhe ne kuzhine tuaj. Ngjyra prej se ciles behet eshte ngjyra e bardhe.

MBAJTES UJI TE NGROHTE OSE TE FTOHTE | DYQAN TAXI

 • Mban e ujin dhe lengjet te fresketa dhe te sigurta
 • Ndertuar prej çeliku inox me cilësi të lartë
 • Lëngu arrin te qendroje i ftohte deri në 24 orë dhe te ngrohet deri në 12 orëtermus-uji-dhe-lengjesh
 • Eshtë ideal për udhëtime te gjata apo aventura ditore
 • Me kapak druri bambuje antimicrobial
 • Kapaciteti: 500 ml
 • Ngjyra: E bardhe

Porosini ne Dyqani Taxi duke e perfituar me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Termus

Ngjyra

Be the first to review “Termus per uje te Ftohte – te Ngrohte – White Water Flask”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Termus per uje te Ftohte - te Ngrohte - White Water Flask

1,490 L1,890 L (-21%)

Shto ne Shporte