Shishe plastike qe paloset per kamping apo udhetime

1,290 L

Ka stok

 • Ofron praticitet fal dizajnit qe eshte modeluar
 • Material prej silikoni
 • Miqesore ndaj mjedisit
 • Duron ne temperatura te larta deri ne 220 grade dhe te uleta ne -50 grade celcius
 • Mund ta varni ne qafe

 

SHISHE PLASTIKE QE PALOSET PER KAMPING APO UDHETIME 

Shishe plastike qe ju shoqeron ne cdo moment tuajin.Kur shkojme per udhetime gjithmone na duhen aq shume gjera te nevojshme sa e kemi te pamundur te sigurojme mundesine t’i marrin te gjitha me vete dhe per kete duhet qe te bejme cdo gje qe kemi ne dore per t’i bere pjese te udhetimeve tona. Pa ujin apo lengjet tona te preferuara eshte gati e pamundur qe t’i zhvillojme udhetimet tona. Ku ka me mire se te marrim ujin apo lengjet tona dhe mos te zene shume hapesire bosh ne canten tone te udhetimit. Per kete na vjen ne ndihme shishja plastike qe paloset.

 SHISHE PLASTIKE ME PRAKTICITET TE LARTE

Kjo shishe eshte shume praktike per t’u mbartur me vete sidomos per palester, sporte ne natyre, ciklizem etj. Ajo eshte e prodhuar nga materiali i silikonit i cilesise teper te larte duke e bere miqesore ndaj mjedisit, jo toksike, pa ere, kunder rreshqitjes dhe rezistente ndaj nxehtesise. Persa i perket rezistences ndaj temperatures kjo shishe arrin te duroje deri ne 220 Grade Celsius nxehtesi te larte dhe temperature te ulet – 50 grade. Ajo ka nje kapak relativisht me diameter te gjere ku ju mund te vendosni akull, fleta limoni apo cdo gje tjeter me te cilen deshironi te pini ujin apo lengjet tuaja te preferuara.

DIZANJ MODERN QE OFRON PRAKTICITET 

Dizajni i shishes plastike e bene vertet shume te menaxhueshme perdorimin e saj pasi ne kapakun qe ajo ka nje rrip qe ju mund ta varni ne qafe qe mos t’ju pengoje gjate levizjes suaj. Shishja do te behej nje shoqerues shume i mire per kur ju te udhetoni, beni kamping, ngjitje, ecje, ushtrime etj. Ajo do te behet patjeter nje nga shishet me te parapelqyera per ju. Pas perdorimit duhet te pastrohet edhe te ruhet ne nje vend te thate, larg rrezeve te diellit.

Shishja plastike ne shitje online | Dyqan Taxi

 • Ofron praticitet fal dizajnit qe eshte modeluar   Shishe-plastike-qe-paloset-per-kamping-dhe-udhetime
 • Mund te mbahet kudo qe jeni prezent
 • Material prej silikoni
 • Miqesore ndaj mjedisit
 • Duron ne temperatura te larta deri ne 220 grade dhe te uleta ne -50 grade celcius
 • Mund ta varni ne qafe

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire

 

Detaje Produkti

Lloji

shishe plastike

Ngjyra

Be the first to review “Shishe plastike qe paloset per kamping apo udhetime”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe-plastike-qe-paloset-per-kamping-dhe-udhetime

Shishe plastike qe paloset per kamping apo udhetime