Termus portativ 7.5 litra| Electric portable cooling refrigerator

3,990 L5,900 L (-32%)

Ka stok

  • I perbere prej plastikes se cilesise se larte ABS
  • Mbajtur ushqimim te ngrohte ose te ftohte
  • Kapacitet te mjaftueshem prej 7.5 litrash
  • Ideale per dhomat e gjumit, zyrat, makinat, pikniket, kampe, anije dhe shume me teper.

 

KODI: GI-01903 Kategori: ,

TERMUS PORTATIV 7.5LITRA ME KORENT 

Termus portativ  i perbere prejt plastikes se cilesise se larte ABS, i cili eshte i qendrueshem dhe jo toksik. Ky termus eshte projektuar per ta mbajtur ushqimin te ngrohte ose te ftohte ne varesi te nevojes tone. Ai ka nje madhesi te vogel por me nje kapacitet te mjaftueshem prej 7.5 litrash. Motori i tij punon ne menyre te qete dhe pa zhurme keshtu qe ju nuk do ta ndjeni fare pranine e tij prane jush. Frigoriferi eshte i perkryer per ata qe kalojne shume kohe ne makine e tyre per shkak te udhetimeve te shpeshta edhe per ata qe organizojne udhetime familjare. Ideale per dhomat e gjumit, makinat, pikniket, kampe, anije dhe shume me teper. Frigoriferi elektrik ka nje kombinim te ngjyres bojeqielli me te bardhe. Per te siguruar efektin me te mire te ftohjes, ju mund t’i ftohni produktet tuaja perpara se t’i vendosni tek termusi elektrik per nje rezistence me te gjate.

FRIGORIFER ELEKTRIK

  • I perbere prej plastikes se cilesise se larte ABS   Termues-portativ-7.5 liter
  • Mbajtur ushqimim te ngrohte ose te ftohte
  • Kapacitet te mjaftueshem prej 7.5 litrash
  • Ideale per dhomat e gjumit, makinat, pikniket, kampe, anije dhe shume me teper.

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Termus

Ngjyra

Be the first to review “Termus portativ 7.5 litra| Electric portable cooling refrigerator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termus portabel portativ ne shitje online dyqan taxi

Termus portativ 7.5 litra| Electric portable cooling refrigerator

3,990 L5,900 L (-32%)

Shto ne Shporte