Cooking Lunch Box | Kuti mbajtese per ushqimin

2,490 L

Ka stok

  • Kuti per te mbajtur dhe ngrohur ushqimin gjate punes
  •  Mban ushqimin gjithe kohes ngrohte

Bli online ne Dyqani Taxi.

KODI: L-205-040 Kategori: , , ,

COOKING LUNCH BOX | BLI ONLINE

Cooking Lunch Box eshte ideali qe ju duhet per ta marre me vete ushqimin ne pune pa harxhuar me gatimet jashte, te cilat gjithashtu jane edhe te pashendetshme. Dyqani Taxi e ofron per ju me cmimin me te mire.

KUTI PER TE MBAJTUR USHQIMIN

Kjo kuti mbajtese do ta mbaje gatimin tuaj te sapo bere nga shtepia, sikur ta keni gatuar ne moment kur ju ta konsumoni edhe pas disa oresh.

Fale kesaj kutie ushqimi  do te jete  gjithmone i ngrohte edhe shume i shijshem.

Shtepia nuk do t’ju mungoje aspak edhe ushqimet e gatuara jashte do te jene plotesisht te panevojshme per ju. Cooking Lunch Box ju mbron nga shpenzimet e teperta edhe nga gatimet e pashendetshme. Tek ne do ta gjeni ne ngjyren e zeze kombinuar me ngjyren e bardhe.

  • Kuti per te mbajtur dhe ngrohur ushqimin gjate punes.Kuti-mbajtese-per-ushqimin-dyqan-taxi
  • Nje pajisje shume e deshiruar nga te gjithe e cila ju mundeson qe ushqimi i shtepise te jete gjithmone i ngrohte.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Cooking Lunch Box | Kuti mbajtese per ushqimin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cooking Lunch Box | Kuti mbajtese per ushqimin