Tas inoks me 2 hapesira – Steel Lunch Box Dyqan Online

1,190 L

Ka stok

 • Hermetik
 • Material Celik inoks
 • Me 2 hapesira per ushqime te llojeve te ndryshme
 • Ekologjik dhe jo toksik per shendetin
KODI: L-tas inoksi-2 hapesira Kategori: ,

TAS INOKS ME 2 KATE

Tas inoks me 2 hapesira – Steel Lunch Box Dyqan Online

 • Material celk inoks i cilesise se larte, ekologjik dhe i shendetshem
 • Me 2 shtresa dhe hapsira qe ju mundeson te mbani dy lloje te ndryshme ushqimesh
 • Nuk cliron aromen e ushqimit ne ambient
 • Ushqimi mund te ngrohet lehtesisht ne te gjitha llojet e sobave, me gaz, qeramike, korent dhe ato me induksion
 • Vendoset edhe ne frigorifer per ti ruajtur ushqimet e fresketa per nje kohe te gjate
 • Praktik dhe komod per tu marre kudo me vete. Doreza e tij e fuqishme prej celiku e ben me te lehte transportimin e tij nga nje vend tek tjetri
 • Hermetik, ai puthitet plotesisht dhe ushqimi eshte 100 % i sigurt gjate transportit

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Tas inoks me 2 hapesira – Steel Lunch Box Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tas celik inoks

Tas inoks me 2 hapesira - Steel Lunch Box Dyqan Online