Kuti Organizuese per Frigoriferin | Storage Box

890 L

Ka stok

E pershtatshme per te ruajtur ose nxjerre gjera te vogla qe jane me shume ne perdorim nga ju. Eshte ideal per te organizuar frigoiferin tuaj jo vetem nga ana estetike por dhe per t’iu lehtesuar juve pune. Dizajn fleksibel dhe rreshqites i cili kursen hapesiren per ju.

KODI: 6858464356898 Kategori: , Etiketime: , ,

KUTI ORGANIZUESE | REFRIGERATOR STORAGE BOX

Kuti Organizuese per Frigoriferin | Storage Box

Kjo kuti organizuese per frigoriferin jo vetem liron me teper hapesire por dhe sistemon ushqimet tuaja, pijet, frutat etj. Ju mund ta perdorni dhe ne tryezat tuaja per te mbajtur sende te ndryshme te cilat i perdorni shpesh. Dimensionuar me peshe te lehte dhe te qendrueshme. Ju mund ta pastroni lehtesisht mjafton ta hiqni nga frigoriferi dhe mund ta lani me uje te bollshem.

Do te dini se ku ti kerkoni ushqimet tuaja! 

E pershtatshme per te ruajtur ose nxjerre gjera te vogla qe jane me shume ne perdorim nga ju. Eshte ideal per te organizuar frigoiferin tuaj jo vetem nga ana estetike por dhe per t’iu lehtesuar juve pune. Dizajn fleksibel dhe rreshqites i cili kursen hapesiren per ju.

Nje tjeter perdorim i saj mund te jete dhe per mbajtjen e produkte tuaja te bukurise. Mund ta vendosni si nje nen sirtar ne tavolinen tuaj te tualetit. Ndani produktet sipas nje rendi qe ju deshironi dhe i lehtesoni vetes pune dhe kohe.

Kuti Organizuese per Firgoriferin | Storage Box

storage box kuti organizuese per frigoriferin

Ne pjesen e poshtme te tij gjenden pese vrima per ventilim te cilat pastrohen lehtesisht dhe thahen shpejt. Gjithashtu mund të vendoset nën tryezë si sirtar për të vendosur gjërat e vogla.

Karakteristika

Produkt i nje cilesie te larte.
Teper i lehte per t’u perdorur dhe instaluar.
Material plastike.
Dimensionet: 14*4.7cm
Pese vrima ne anen e poshtme per ventilim te ushqimeve.


Dyqan Taxi | Porosi Online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Kuti Organizuese per Frigoriferin | Storage Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kuti Organizuese per Frigoriferin | Storage Box