Lunch Box | Kuti Ushqimi Elektrike | Bli Online

1,500 L1,800 L

Fuqia: 40 W
Tensioni: 220V.
Përdorimi: Për përdorim shtëpiak
Frekuenca e vlerësuar: 50 Hz.
Ndarja e ushqimit të brendshëm: 304 çelik inox.
Kapaku ne Lunch Box: plastike PP e shkallës së ushqimit.
Madhësia: 235 x 110 x 175 mm.
Koha e ngrohjes: afërsisht 20-30 minuta.

metalikeplastik
Pastro

THE ELECTRIC LUNCH BOX

The Electric Lunch Box | Kuti Ushqimi elektrike

Kjo enë e ushqimit është e përbërë nga çeliku inox i pandryshkshëm i klasës ushqimore 304, kutia e drekës është plotësisht jotoksike dhe e shëndetshme. Rezistente ndaj temperaturës së lartë, kundër korrozionit, e sigurt dhe e besueshme.
Një kapak plastik prej plastike PP gjithashtu e shkallës së ushqimit është përfshirë në paketë. Me dimensione 235 x 110 x 175 mm eshte e mjaftueshme per te marr me vete ushqim te bollshem.

Përdorimi i ngrohjes origjinale të temperaturës konstante të PTC. Koha e ngrohjes ne Lunch Box varet nga temperatura e ushqimit dhe temperatura e jashtme (NUK do të fiket automatikisht kur ushqimi të ngrohet.) Normalisht duhen 20-30 minuta për të ngrohur ushqimin.

Kapaciteti i tij eshte 1.05L me 2 kontejnerë ushqimor të heqshëm, të përshtatshëm për tu pastruar dhe mbajtur. Eshtë e lehtë të ngrohni ushqimin tuaj të ftohtë si perime, sanduiç dhe ushqime të tjera.

Kjo pajisje nuk është e papërshkueshme nga uji, kështu që ne sugjerojmë të mos e rrëzoni kur vendosni supë ose ushqim tjetër të lëngshëm. E pajisur me dorezë portative, është e lehtë për t’u transportuar dhe e përshtatshme për shumë raste siç janë dreka e zyrës, spitalet dhe kujdesi për pacientët, dreka në shkollë, etj

THE ELECTRIC LUNCH BOX | Kuti Ushqimi
Lunch Box kuti ushqimi

Specifikimet

Fuqia: 40 W
Tensioni: 220V.
Përdorimi: Për përdorim shtëpiak
Frekuenca e vlerësuar: 50 Hz.
Kapaku ne Lunch Box: plastike PP e shkallës së ushqimit.
Madhësia: 235 x 110 x 175 mm.
Koha e ngrohjes: afërsisht 20-30 minuta.

Kujdes:
1. Kanali i avullit duhet të jetë i hapur kur nxehet, pasi presioni i avullit do të çojë në deformim të produktit. 2. Mos dezinfektoni në sterilizues të temperaturës së lartë.
3. Mos e vendosni në mikrovalë dhe frigorifer.
4. Për të mos dëmtuar pjesët e përbërësit te kesaj Lunch Box, mos e vendosni pajisjen në ujë për tu pastruar.


Blerje online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Ngrohese

Modeli

Metalike, Plastik

Be the first to review “Lunch Box | Kuti Ushqimi Elektrike | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lunch Box | Kuti Ushqimi Elektrike | Bli Online

1,500 L1,800 L

Shto ne Shporte