Kupe prej celiku | Mbajtes per lengje te ngrohta

1,190 L

Ka stok

  • Kapaciteti eshte deri ne 450 ml.
  • Lartësia e kupes eshte 16cm.
  • Diametri me nje gjeresi prej 8.5cm.
  • Prej materialit çeliku-inox.
  • Tensioni 12v.
KODI: Kupe celiku Kategori: , ,

KUPE PREJ CELIKU PER MBAJTJEN E LENGJEVE

MBAJTES PER LENGJET | KUPE CELIKU ME KUALITET TE LARTE

Udhetimet tashme jane bere te pashmangshme per arsye nga me te ndryshme. Per te ndjere lodhjen e tyre sa me pak ne mundohemi te krijojme te gjitha mundesite dhe kushtet tona qe te ndihemi komod dhe te qete gjate udhetimeve. Qendrimi larg nga shtepia nuk eshte aspak i lehte, sidomos per pjesen e te ushqyerit.

Kupa prej celiku eshte nje nder zgjedhjet qe duhet te beni patjeter, sidomos nese jeni konsumatore te medhenj te lengjve.

MBAJTES PER LENGJET ME KUALITET TE LARTE

Mbajtes per lengjet i perbere nga çeliku-inox me cilësi të lartë i cili ruan temperaturen e tyre dhe te gjitha vlerat ushqyese qe mbartin lengjet.

Kupa i mban lengjet te ngrohta, ajo eshte termusi me i mire qe mund te zgjidhni nese deshironi temperaturen me te nxehte per lengjet tuaja e cila eshte deri ne 65 grade celcius.

Ju nuk keni pse te shpenzoni para gjate udhetimit tuaj per te konsumuar kafe kur me kete mbajtese ju mund te konsumoni kafen tuaj te preferuar ne cdo moment qe deshironi sikur sapo ta keni bere. Mjafton qe te merrni godat me vete në makinë, në tren, duke ecur – kudo.

Ky lloj “termusi” eshte i perbere nga nje doreze plastike dhe kapak qe krijon izolimin perfekt te lengjeve duke parandaluar keshtu derdhjen e tyre..

Kupa prej celiku punon me nje tension 12 volt per t’u dhene lengjeve nxehtesine qe ju deshironi.

Konsumoni perhere lengje te ngrohta dhe me shije fale kesaj “shishe Kutermusi”.

SPECIFIKATheated travel mug stainless steel bli online dyqan taxi

Kapaciteti i enes eshte  450 ml.

Lartësia e termusit eshte 16cm.

Diametri me nje gjeresi prej 8.5cm.

Portative.

Perbere prej materialit çeliku-inox.

Tensioni i punes 12v.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Termus

Be the first to review “Kupe prej celiku | Mbajtes per lengje te ngrohta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

heated travel mug stainless steel bli online dyqan taxi

Kupe prej celiku | Mbajtes per lengje te ngrohta