Nespresso Machine Cafe – Makineri Ekspresi CINO

14,900 L

Ka stok

Vendosni gjatesine tuaj te preferuar te kafes dhe makina automakisht ndalet se prodhuari kafen ne nivelin e deshiruar. Teknologjia e integruar ne brendesi te pamjes elegante te saj brenda 25 sekondash krjon kafen per ju.

KODI: makineri-ekspresi-nespresso Kategori: , Etiketime: , ,

NESPRESSO MACHINE CINO CAFE

Nespresso Machine Cafe | Makineri Ekspresi Tirana Cino nga markat me cilesore per nje kafe perfekte

Stili nderthuret me perdorimin e thjeshte!

Ngjyra klasike e zeze per kombinim me cdo ambjent kuzhine apo lokali. Projektuar ne nje madhesi te pershtatshme e cila nuk ju merr aspak hapesire ne krahasim me makinerite e tjera ekspres. Permasat dhe funksionet e saj lejojne perdorimin e shpeshte ne rast se kjo makineri do te perdoret per zyrat tuaja. Materiali i saj prej plastike rezistente nuk lejon qe nxehtesia te transmetohet ne siperfaqe te saj.

E lehte per t’u perdorur vetem me disa levizje te thjeshta ju do te merrni kafe te persosur. Me opsionin automatik te pergatitjes se kafes dhe me perdorimin e kapsulave ju lejon te pergatisni kafe dhe pije te tjera brenda disa castesh. Madje ne kete makineri do te gjeni dhe opsionin e ruajtjes se pijes tuaj te preferuar.

Vendosni gjatesine tuaj te preferuar te kafes dhe makina automakisht ndalet se prodhuari kafen ne nivelin e deshiruar. Teknologjia e integruar ne brendesi te pamjes elegante te saj brenda 25 sekondash krjon kafen per ju. Ne nje distance prej 9 minutash nga kafja e fundit e pergatitur makineria do te fiket automatikisht dhe nese ju harroni ta fikni ate.

Nespresso Cafe Machine Tirana

 

Karakteristika Teknike

Pesha: 2.5kg
Tensoni: 220-240 V
Frekuenca: 50-60 Hz
Ngjyra: E zeze
Fikje Autmatike
Ena e kapsulave: 11 Kapsula
Dimensionet: 120*320*230
Mund te ruani pijet e preferuar
Presioni: 18 Bar
Kapaciteti i ujit: 0.8 litra

MACHINE NESPRESSO TIRANA


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me Cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Nespresso Machine Cafe – Makineri Ekspresi CINO”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Nespresso Machine Cafe tirana makien ekspresi

Nespresso Machine Cafe - Makineri Ekspresi CINO