Coffee Capsules | Kafe Kapsule 100 Cope Kapsula Nespreso

4,490 L

Ka stok

  • Një përzierje me një aromë të pasur dhe intensive.
  • Vazhdimisht kremoze, me tone të artë.
  • E përkryer për ata që pëlqejnë aromë të fortë te kafes dhe shijen natyrale te saj.
  • Aroma e saj e ekuilibruar ndryshon menjehere pas shijes.
  • Kafe me kapsula Nespreso

 

KODI: 8053807220197 Kategori: , Etiketime: , ,

COFFEE CAPSULES GALLITELLI 100 COPE

Coffee Capsules | Mengjesi nis me Kafe Late me kapsula | Porosit kapsule Bli Online ne Dyqan Taxi Tirane

ME TEPER SHIJE DHE AROME

Një përzierje me një aromë të pasur dhe intensive. Vazhdimisht kremoze, me tone të artë. E përkryer për ata që pëlqejnë aromë të fortë te kafes dhe shijen natyrale te saj. Aroma e saj e ekuilibruar ndryshon menjehere pas shijes. Shijo Kafe late

Kafe Kapsule ne nje paketim i cili ruan aromën dhe shijen e saktë të kafesë së pjekur në tokë. Izoluar ne menyre te persosur per te sjelle produktin me cilesor te kafes prane jush. Do të keni nje kafe të njëjtë përditë plot me aromë.

KAFE ME KAPSULA NESPRESO ONLINE

Mengjesi nis me Kafe !

Coffe Capsules te cilat ofrojne nje kafe te vecante per te apasionuarit pas kafes dhe ata qe e shijojne cilesine e saj. Perzjerjet e saj jane realizuar nga njerez te specializuar te cilet trajtojne cdo kokerr kafe me delikatese dhe perqendrim te madh. Aroma e saj e sostifikuar dhe ne forme elegante eshte menyra me mire per te nisur nje dite te ngarkuar pune. Për një kafe më të mira te cilen do mund të shijoni cdo mengjes.

Kafe Late ne Tirane | Coffee Capsules

coffee capsules kafe me kapsule mengjesi nis me kafe tirane kapsula nespresso

Kafe kapsule eshte mjaft higjenike dhe konservon shijen e kafes te sapo bluar. Njeriu nuk eshte asnjehre ne kontakt te drejperdrejte me kafen dhe kapsula nuk le papasteri ne ekspresin e kafes dhe as rremuje ne kuzhinen tuaj. Brenda disa castesh ju mund te merrni nje kafe te fresket plot shije. Jane te shkelqyera per t’u perdorur dhe ne pune, kur koha dhe nje kafe plot shije jane e gjitha cfare ju duhet.

POROSIT KAFE ONLINE NE DYQAN TAXI

KAFE ME KAPSULA GALLITELLI ONLINE

1 kafe e fresket ne menyren me te shpejte dhe me te thjeshte !

Coffe Capsules për të shijuar nje kafe te shijshme dhe te mire per ju dhe gjithe familjen tuaj ne cdo moment te dites.

ESSPRESO KAPSULE

Kafja eshte nje produkt qe te gjithe e perdornin dhe e pelqejne, pra sa me cilesore te jete ajo aq me mire eshte per te gjithe ata te cilet jane konsumator te rregullt te saj. Nuk ka shije të fortë dhe te keqe, eshte një kafe që do ju lere gjithmone shije te mire dhe te kendshme ne fund.

MENGJESI ME KAFE KAPSULA NESPRESSO

Cdo mengjes do te jete me i bukur me familjen, te afermit ose koleget tuaj me kapsulat e kafes, te cilat i gjeni me cmimin me te mire vetem ne Dyqan Taxi. Kapsula te cilesise se larte dhe teper te shijshme. Gjithashtu pergatitet edhe me shpejt se cdo kafe tejeter. Mjafton t’a vendosni ate ne ekspresin tuaj dhe pas pak castesh ju do te keni nje kafe te shijshme dhe me arome te mrekullueshme ne duart tuaja apo edhe te te afermeve tuaj.

Nje kafe e cila do ju shijoj dhe do ju lej mbresa per gjithe pjesen tjeer te dites suaj.

 


Bli Kapsula Kafe Nespresso – Porosit kafe Online me nje klikim ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kafe

Be the first to review “Coffee Capsules | Kafe Kapsule 100 Cope Kapsula Nespreso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tirane coffee capsules nespresso Kafe kapsule mengjesi me kafe kapsula

Coffee Capsules | Kafe Kapsule 100 Cope Kapsula Nespreso