• tirane coffee capsules nespresso Kafe kapsule mengjesi me kafe kapsula

  Coffee Capsules | Kafe Kapsule 100 Cope Kapsula Nespreso

  • Një përzierje me një aromë të pasur dhe intensive.
  • Vazhdimisht kremoze, me tone të artë.
  • E përkryer për ata që pëlqejnë aromë të fortë te kafes dhe shijen natyrale te saj.
  • Aroma e saj e ekuilibruar ndryshon menjehere pas shijes.
  • Kafe me kapsula Nespreso

   

  4,490 L

Main Menu