Freskuese Personale Arctic Air | Ftohes Ajri me uje

2,490 L

Ka stok

 • Dizajn kompakt me shkelqim
 • Lehtesisht e pershtatshme  per udhetime
 • Freskuese efektive dhe pa zhurme
 • Disponon 7 ngjyra te ndryshme me drite LED
 • Ftoh dhe pastron per nje ajer me te mire

FRESKUESE PERSONALE ARCTIC AIR

Freskuese Personale ne Dyqan Taxi | Arctic Air | Ftohes Ajri

Freskuese Personale qe ju lejon te krijoni zonen tuaj te rehatise personale.
Ftohes i fuqishem i ajrit personal qe terheq ajrin e ngrohte nga dhoma permes filtrit te tij avullues te ujit. Mbush cdo hapesire me ajer te fresket dhe te paster.

Freskuesi personal eshte nje kombinimi i kondicionerit, rregulluesit te lageshtise dhe pastruesit te ajrit ne nje pajisje te vetme. Me nje teknologji te avancuar Hydro-chill, shume e qete dhe me 3 funksione te ndryshme ventilimi ju do te keni ajer te fresket kudo qe ju deshironi ne zyre apo shtepi.

Ftohes Ajri Arctic Air me uje

ftohes ajri arctic air ne shitje online dyqan taxi

Ky ftohes ajri Arctic Air eshte model i nje kondicioneri te levizshem qe jo vetem ftoh por filtron dhe lageshton ajrin perreth jush.

Mjafton qe thjesht te shtoni uje ne ftohes dhe ta ndizni duke filluar te fryje ajer i paster dhe i pastruar.

Me termostat dixhital plotesisht te rregullueshem ne menyre që ftohësi të rregullojë temperaturën e ajrit në klimën tuaj personale.

Ftoh dhe pastron per nje ajer me te mire. Ftohes ajri e pajisur me depozite te vogel uji. Ne 10 sekonda do te ndieni ajrin e fresket.

Thjesht mbusheni me uje, futeni ate ne cdo prize standarte te murit ose USB port dhe shijoni freskine.
Rezervuari me  uje i mbushur me lehtesi zgjat deri ne 8 ore.

Ky ftohes eshte me i perballueshem, i levizshem dhe me efikas sesa nje kondicioner i mirefillte, si dhe një zëvendësim efikas për një ventilator.

Freskuese efektive dhe pa zhurme ultra e qete

Freskuese efektive dhe pa zhurme zgjat deri ne tete ore me nje mbushje uji, duke ju ofruar relaks dhe ajer te fresket.

Funksionon ne heshtje, keshtu qe ju nuk duhet te shqetesoheni per nje zhurme te bezdisshme.

Ndryshe nga shumica e ftohesve te ajrit, ftohesi i ajrit Arctic eshte i lehte dhe kompakt, duke eleminuar hapësirën e magazinimit dhe nevojën për ndihmë për të zhvendosur pajisjen.

Disponon 7 ngjyra te ndryshme me zgjedhje te ciklit te ngjyrave.
Dritat qetesuese naten e bejne kete Freskuese Personale te persosur per nje gjume te rehatshem.
Drita e integruar LED mund te vendoset ne cilindo prej opsioneve te tij me 7 ngjyra.

FRESKUESE PERSONALE  ARCTIC AIR

Freskuese ajri profesionale ne portative Arctic Air Dyqan Online

Ditet e nxehta te veres po afrojne dhe akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen? Kondicioneri mund t’ju ndihmoje, por ta mbash ndezur gjithe diten kushton shume. Me Arctic Air i cili vjen me nje version te permiresuar dhe komapkt ju do te keni freskuesin tuaj personal ne çdo moment dhe sigurisht nuk do te shpenzoni shume para!

Eshte nje domosdoshmeri per dhomen e gjumit, zyren, kuzhinen ku gatuani apo edhe studion tuaj te punes dhe shume me teper! Thjeshte mbushni depoziten me uje, vendoseni ne prize, shtypni butonin dhe relaksohuni e shijoni freskine per 12 ore me rradhe vetem me nje depozite uji. Ftohese ajri me uje, e vogel, kompakte dhe efektive.

Teknologjia e avancuar Hydro-chill

Arctic Air eshte nje ftohes personal i cili ju lejon te krijoni nje ambjent te personalizuar. Sekreti qendron ne teknologjine inovative Hydro-chill, i cili perdor vetem uje, ventilim dhe teknologjine e avullimit te ujit pa perdorur lende toksike.

Nje nder menyrat me natyrale te freskimit te ajrit. Arctic Air thith ajrin e ngrohte nepermjet filtrit dhe ne bashkeveprim me ujin e kthen ate ne ajer te fresket e te paster.

Eshte nje ftohes ajri avullues qe ju lejon te krijoni vete klimen tuaj.
Kondicioneret e tjere mund te kushtojne shume para dhe te zene shume hapesire.

Me shume funksione, nuk eshte vetem nje ftohes ajri, por edhe nje lageshtues dhe nje ventilator, ky ftohes ajri me tipare te plota jo vetem qe te le te fresket, por gjithashtu do te mbaje larg ajrit të thatë dhe të shijosh ajrin e fresket te mjegullt.

Ftohes Personal, pastrues ajri dhe stabilizues lageshtie te gjitha ne nje pajisje

Sistemi freskues i Arctic Air me Hydro-chill punon ne baze te sistemit te ventilimit dhe avullimit.freskues ajri arctic air blerje online ne dyqan taxi

Perveç ajrit te fresket, filtri ne te njejten kohe ndihmon ne pastrimin e ajrit duke krijuar keshtu nje mjedis jetese me te shendetshem per ju dhe familjen tuaj. Freskuese Ajri Arctic Air

Fale dizajnit dhe madhesise se tij mund te vendoset mbi tavoline ose komodine. Gjithashtu eshte perfekte per tu perdorur gjate kohes qe jeni duke lexuar ose punuar ne studion tuaj.

Air Arctic merr ajrin e nxehte dhe te thate dhe e ben ate te fresket dhe te lagesht, pa freon ose ftohes tjeter me material te demshem per shendetin tuaj.

Ftohes Personal me filter sfungjeri i cili mund te lahet

Freskuesi personal Arctic Air Ultra vjen i permiresuar me nje filter sfungjeri i cili edhe mund te hiqet dhe lahet. Thjeshte terhiqni zgaren ne pjesen e prapme te saj, hiqni filtrin nga freskuesit, lajeni me uje te bollshem dhe vendoseni serisht. Nuk do t’ju duhet te harxhoni para per zevendesimin mujor te filtrave.

Dhe per me shume kontroll te personalizuar, freskuesi Arctic Air Ultra nuk ben shume zhurme dhe ka 3 nivele freskimi.

Freskuese Personale me Dizajn kompakt dhe shkelqim

Dizajni i Ftohes Personal Arctic Air pershtatet bukur ne tryezen tuaj, dhomen e nates ose ne tryezen e kafese, kudo qe ju nevojitet.

Shtesa ideale per tryezen tuaj te punës ose ne shtepi. Thuaj lamtumirë ajrit te nxehte dhe freskueseve te zhurmshme te zyres me kete ftohes ajri.

Eshte e shkelqyeshme gjate leximit, dhoma per konvikte, zyra, kampe etj.
Madje eshte lehtesisht e pershtatshme dhe per udhetime.

Karakteristika

lageshtues ajri dhe ventilator ne shitje online dyqan taxi

 • Ftohes personal i hapesires që ju lejon te krijoni zonen tuaj personale te rehatise.
 • Ideale per tavolina zyre ose hapesira te vogla.
 • Termostat i rregullueshem, me tre cilesime te ndryshme te ftohjes.
 • Ftohet dhe pastron per ajer te paster.
 • Rezervuari i ujit me mbushje te lehte zgjat deri ne 8 ore.
 • Pajisur me drite LED me 7 opsione ngjyrash; opsion i ciklit te ngjyrave gjithashtu
 • Punim ultra i qete pa zhurma.
 • Me efikasitet energjetik dhe eko-miqesor.
Specifika
 • Materiali: ABS + PC
 • Fuqia: 6-10W
 • Kapaciteti i rezervuarit: 500ml
 • Nderfaqja e energjise: USB
 • Drita: 7 ngjyra
 • Permasa: rreth 17 * 16,4 * 14,9 cm

Shenim: Ju lutem referohuni ne manualin e perdoruesit para perdorimit te produktit.

Freskuese Personale ne Dyqan Taxi | Blerje online te sigurta ne Shqiperi.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Freskuese

Be the first to review “Freskuese Personale Arctic Air | Ftohes Ajri me uje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Freskuese Personale Ftohes Ajri Arctic Air Dyqan Taxi

Freskuese Personale Arctic Air | Ftohes Ajri me uje