Kompresa per femije & te rritur | Cooling Patch

200 L

Ka stok

Te shkelyqera per uljen e temperatures se etheve
Perdorim i lehte dhe funksionon me shpejtesi
Ekstrate 100% natyrale te pastra  dhe efektive

KODI: cooling-patch-kompresa Kategori: , Etiketime: , , , ,

Kompresa per femije & te rritur | Cooling Patch

Kompresa per femije & te rritur | Cooling Patch | Temperature  – Porosi online e shpejte ne Dyqan Taxi
Cooling Patch

Kompresa per te temperature te larte te trupit . Qeteson dhe balancon temperaturen e trupit .

Kompresa per femije dhe te rritur kunder temperatures Fever cooling patch porosit online dyqantaxi

E perbere prej materiali hidrofil dhe makromolekular , flete akulli dhe uje .

KOMPRESA PER FEMIJE

Permban nje perqindje te larte uji qe funksionon me sistemin natyror te ftohjes se trupit . Me rritjen e temperatures nxehtesia e lekures shkakton avullimin e ujit qe gjendet brenda fletes se xhelit ftohes . E cila krijon nje ndjesi ftohje ne siperfaqen e lekures. Aftesia e shkelqyeshme e transferimit te nxehtesise behet e mundur nga xhelat unike qe mbajne nje efekt konstant ftohes deri ne 8 ore .

Te shkelyqera per uljen e temperatures se etheve
Perdorim i lehte dhe funksionon me shpejtesi
Ekstrate 100% natyrale te pastra  dhe efektive

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kompresa

Be the first to review “Kompresa per femije & te rritur | Cooling Patch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kompresa per femije dhe te rritur cooling patch temperature dyqan taxi online porosi

Kompresa per femije & te rritur | Cooling Patch