Friteze DSP Model KB2020 Black | Blerje online

5,990 L8,900 L (-33%)

Ka stok

Fuqia: 1800 W
Kapaciteti: 2.6 L
Tensioni: 220 240 V
Kontrolli i rregullueshem: nga 80-200 ° C ju lejon te pergatisni nje shumellojshmeri ushqimesh .
Kapaciteti i madh fryerja e ajrit elektrik DSP mund te mbajë 2.6 litra.

KODI: friteze-kb2020 Kategori: , , Etiketime: , , ,

FRITEZE ME AJER DSP KB2020 2.6L 1350W

Friteze DSP Me Ajer | Pa Vaj | Elektroshtepiake | Bli Online | Dyqan Taxi |

Permasat e kesaj Friteze DSP jane normale keshtu ju mundeson gjithcka qe ju nevojitet.
Me kete friteze mund te pergatisni shumellojshmeri ushqimesh ne cdo kohe pa ndonje veshtiresi.
Siguria juaj qendron ne rradhe te pare , ka nje shtrese mbrojtese te jashtme qe qendron e ftohte.
Permasat jane shume kompakte keshtu qe ju mund ta ruani kete kudo ne kuzhine.
Shporta e brendshme zhvendoset dhe lahet shhume lehte .

FRITEZE PER PATATE 2.6L | PA VAJ

Friteze per patate me ajer pa vaj ne Dyqan Taxi Online Shop

EKONOMIKE | NUK KONSUMONI VAJ | E SHENDETSHME

GATIME TE NDRYSHME PA VAJ | AIR | NO OIL | ELECTRIC FRYER DSP

Fuqia: 1350 W
Kapaciteti: 2.6 L
Tensioni: 220 240 V
Kontrolli i rregullueshem: nga 80-200 ° C ju lejon te pergatisni nje shumellojshmeri ushqimesh .
Kapaciteti i madh fryerja e ajrit elektrik DSP mund te mbajë 2.6 litra.


Bli Elektroshtepiake Online ne | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze DSP Model KB2020 Black | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Friteze me ajer dsp Kb 2020 ne shitje online ne Dyqan Taxi Tirane

Friteze DSP Model KB2020 Black | Blerje online

5,990 L8,900 L (-33%)

Shto ne Shporte