Hekuri First Austria | Hekur Rrobash me Avull | Bli Online

2,990 L

Ka stok

  • Hekur cilesor dhe profesional.
  • Materiali prej Qeramikes
  • Fuqia 2200 W
  • Do i beje rrobat tuaja te duken si te reja.
  • Pastrohet lehtesisht dhe nuk ju ze shume vend.
KODI: first-austria-5610-4-PU Kategori: , Etiketime: ,

HEKURI ME AVULL FIRST AUSTRIA

Hekuri First Austria | Hekur Rrobash profesional me Avull Per Hekurosje Ideale | Rroba | Albania

Hekuri me Avull per te hequr dhe rrudhat me te veshtira

Rezultate ideale te hekurosjes | Hekurosje Ideale
Prodhimi i vazhdueshem i avullit Ju jep sasine ideale te avullit per te hequr ne menyre efikase te gjitha rrudhat.
Ka nje funksion qe sperkat paraprakisht pelhurat per t’ju ndihmuar te hiqni Rrudhat e veshtira.

Hekur rrobash First Austria Per hekurosje me avull | per hekurosjen e rrobave | Ju ndihmon te arrini rezultate fantastike me shume pak mundim.
Kontolloni nxehtesine manualisht | Ne varesi te materialit qe po hekurosni |

HEKUR RROBASH ME AVULL

Perfekt per cdo lloj materiali | First Austria | Albania

Tani nuk keni pse te shqetesoheni. Asnje nga rrobat tuaja te preferuarar nuk do te digjet apo demtohet gjate hekurosjes.
Pllaka qeramike e lemuar, E cila nuk ngjit dhe ka nje forme per te arrire edhe cepat me te veshtire gjate hekurosjes.

Nje sistem vrimash, Te cilat bejne te mundur nxjerrjen e avullit per te bere punen tuaj te duket sa me mire dhe sa me profesionale.
Mund te realizoni hekurosje te thate Me funskionin e sprucimit | Hekuri me Avull |
Gjithashtu mund te perdorni Funksionin me avull. Hekurosja me hekur me avull, nje nga menyrat me te mira te hekurosjes të cilat janë dhe te sigurta per rrobat.

Përdoret në shtëpi apo ne udhëtim.

Por avantazhet nuk mbarojne ketu.
Eshte edhe Sistemi Anti Kalk i cili largon te gjitha papastertite nga uji i cezmes dhe parandalon krijimin nga gelqerja e cila krijohet nga uji.

Sistem pastrimi I cili nuk e lejon hekurin te bllokohet | Hekur per hekurosje

Nje hekur ideal per rrobat tuaja, te cilat do te jene si te reja per nje kohe te gjate, ashtu si ne fillim. Për një eksperience sa më te mire, të gjitha në një hekur te vetem.

Mungesa e hekurit mund të beje qe rrobat tuaja te shendrrohen komplet nga pamja tyre e pare. Hekuri i cili është i mire per cfare do lloj rrobe. Hekuri me i vecante në industri, te cilin mund ta merrni pjesen me të madhe te kohes kudo me vete.

Hekuri me i mire ME AVULL | Perfekt Per nje hekurosje te shpejte

Hekur hekurosje 2200w First Austria Hekuri Antikalk ne Dyqan Taxi

Heq rrudhat ne rroba dhe Dezifekton rrobat Me ane te avullit ne menyre efektive
I pershtatshem per te gjitha materialet
Me nje sistem perfekt I cili nuk pikon dhe Parandalon demtimin e hekurit
Depozite uji, Hekurosje deri ne 20 min pa nderprerje
Kjo Gje qe e ben perfekt per perdorim te perditshem.

Hekuri me Avull | Ka pllake alumini me veshje qeramike E cila e ben te mundur shperndarjen e nxehtesise ne menyre ideale

Harrojeni punen e lodhshme te hekurosjes ne rroba me hekurat e rende

Ka tregues te nivelit maksimal te ujit dhe te temperatures | Furçe per avull | Hekur rrobash profesional
Hekur me avull te vazhdueshem per 6-15 min dhe me Material Qeramik
Fuqia 2200 W
Hekur qe  
Pastrohet lehte

Perse duhet te investoni ne nje hekur cilesor dhe pse hekurosja e rrobave eshte kaq e rendesishme?

hekur rrobash me avullRrobat duken më mirë për më gjatë | HEKUR PER RROBAT

Veshjet te cilat hekurosen me avull ndihmojnë që fijet e pëlhurave të zbuten dhe të kthehen në gjendjen e tyre origjinale. Kjo mund të përmirësojë cilësinë e tyre.

Dhe të sigurojë një rezistence me te larte si dhe mirembajtje me te larte. Disa lloj rrobash shtrihen ndërsa i vishni duke ndryshuar formën origjinale të rrobes.

Duke hekurosur këmisha dhe pëlhura veshjesh, veshja juaj do të ruajë formën dhe do të duket si e re për më shumë kohë. Manshetat e trikot dhe madje fanellat e thurura kanë tendencë të humbin formën e tyre me kalimin e kohës. Duke kaluar mbi rrobat me një hekur me avull, fijet e perberjes se rrobave kthehen në strukturën e tyre të sapo blerë.

Përdorni levizje paralele në vend të një lëvizje rrethore kur hekurosni për të shmangur shtrirjen e pëlhurave dhe shtrembërimin e formës së veshjes. Nëse shtresat, pleatet, jakat dhe prangat shtypen në mënyrë korrekte, veshja do të ruajë formën e saj fillestare.

KURSENI PARA | HEKUR PER HEKUROSJE CILESOR

Avulli vret mikrobet dhe eleminon mykun | Hekur praktik rrobash

Hekurosja, më saktësisht hekurosja me avull, vret mikrobet dhe sporet duke lënë rrobat dhe pëlhurat në formën më të lartë higjienike. Po sikur të ju tregonim se ka një përfitim të shtuar në hekurosjen e rrobave tuaja.

Epo, lajmi i mirë është, ka. Hekuri me avull duhet të nxehet deri në 212 gradë në mënyrë që të gjenerojë avull. Dhe në këtë temperaturë, avulli vret bakteret, mikrobet, mykun, madje edhe marimangat e pluhurit.

Pra, çfarë do të thotë kjo saktësisht? Për germofobët, kjo do të thotë që veshja juaj nuk ka asnjë organizëm të gjallë kur i vishni ato. Dhe nëse jeni të ndërgjegjshëm për shëndetin, pastrimi me avull është shumë efektiv dhe zëvendëson nevojën për kimikate toksike që jo gjithmonë bëjnë punën e pastrimit ashtu siç shpresonit.

Sidomos nëse keni kafshë shtëpiake. Thjesht kalimi i hekurit tuaj me avull mbi sipërfaqet që duken pak të zymta do të rikthejë freskinë e tyre.

Hekurosja me avull heq aromat | Hekur rrobash profesional

Por edhe nëse nuk jeni të shqetësuar për shfaqjen e grimcave të huaja që jetojnë në rrobat tuaja, një nënprodukt natyral i baktereve është aroma e trupit. Duke hekurosur rrobat tuaja, bakteret shkatërrohen dhe aroma shpërndahet. Nëse hekuri juaj ka cilësime të ndryshueshme të avullit, kthejeni atë deri në fund dhe zbuloni këmisha nën krahë.

Pëlhura me veshje sportive dhe poliestër ndonjëherë mund të dalin në lavazh me një kujtesë të zbehtë. Të stërvitjes tuaj të fundit. Një avull i mirë do të sigurojë që ky nuk është problem dhe i lini veshjet tuaja super të freskëta dhe higjenike.

Hekur rrobash IDEAL PER UDHETIME

Një hekur udhëtimi është ideal për vetëm këtë situatë. Ata nxehen në sekonda dhe mund të hekurosin çdo rrudhë udhëtimi, plus, ato rifreskojnë veshjet. Vendosni hekurin me avull në zonat që mund të jenë pak të djersitura si nën krah. Kjo do të ndihmojë në mënyrë efektive në eliminimin e baktereve dhe çdo erë.

Një pamje e përsosur vjen me investimin e kohës shtesë në pamjen dhe veshjen tuaj. Dukeni të mprehtë dhe mos e shpërqendroni nga panorama e përgjithshme duke lënë pas dore drejtimin e një hekuri mbi rrobat e rrudhura. Një promovim i mundshëm është aq më shumë një mundësi kur shquheni për arsyet e duhura.

ME I SIGURT SE PASTRIMI KIMIK | Hekur rrobash

Pastruesit e kimikateve përdorin kimikate të dëmshme që ju i shmangni duke larë rrobat dhe hekurosjen në shtëpi. Shumica e pastruesve të thatë trajtojnë veshjet me një kimikat të quajtur perklorotilen, i njohur gjithashtu si PCE ose perc. PCE dhe kimikate të tjera pastruese si ajo, ngjiten në veshjet tuaja dhe mund të thithen ose të thithen nga lëkura.

Këto kimikate toksike janë të dëmshme për shëndetin tonë dhe thithja e sasive të vogla të gjurmëve mund të shkaktojë acarim të frymëmarrjes, dhimbje koke, marrje mendsh, madje edhe probleme të shikimit. Nje hekur mjaft profesional.

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne | Dyqan Taxi | Hekur rrobash profesional
Qendra Tregtare me e madhe Online


Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese Ne treg

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekuri First Austria | Hekur Rrobash me Avull | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rroba Hekuri First Austria Dyqan Taxi hekur per hekurosje

Hekuri First Austria | Hekur Rrobash me Avull | Bli Online