Makine Qepese dore Mini | Makin qepse | Makina ne Shitje

2,490 L2,900 L (-14%)

Ka stok

 • Nese do te qepni me dore do ju nevojitet me shume kohe dhe asgje nuk do te dale ashtu sic duhet.
 • Kurseni jo vetem ne kohe dhe energji por dhe ne leke .
 • Vjen vetem per ju me cmimin me te arsyeshem ne treg , online ne Dyqan Taxi .
KODI: mini-makine-qepese Kategori: , Etiketime: , , ,

MAKINE QEPSE | MAKINA PORTATIVE QEPESE

Makine Qepese Dore | Mini per qepje | Makin Qepse ne shitje | Makina portative ne shitje

Makin Qepse | E cila eshte e vogel | Shume praktike ne perdorim | Me 4 hapa |

Mund te perdoret ne cdo lloj materiali.
Nje pajisje e domosdoshme per cdo shtepi.

Pantallonat tuaja te preferuara jane grisur ?
Xhaketa, jasteku apo canta e shpines kane nevoje per tu qepur?
Duhet ti hidhni pasi sherbimi i rrobaqepeses eshte i kushtueshem edhe ju merr shume kohe?

Makina Qepse As Seen On TV 

Ruani rrobat tuaja | Kurseni para duke perdorur kete | Mini Makine qepesemakin qepse portabel bli online dyqan taxi 

Nje pajisje kompakte E cila mund te beje pothuajse gjithcka qe ben nje makin qepse e madhe.
Madje nuk ka nevoje per eksperience ne qepje. Të gjitha qepjet mund ti bëni vetë.

MAKINE QEPESE PORTATIVE | makina qepese ne shitje

Pajsije Mini & per cdo lloj materiali 
Eshte e thjeshte | Punon me ane te pedalit te kembes |
Nuk ju duhet eksperince ne kete fushe.
Thjeshte vendosni ne prize.
Lidhni fishin e pedalit me makinen | Mund te filloni te riparoni bluzen tuaj .
Ajo do te duket si e re ne vetem pak minuta.
Edhe pse e vogel ajo mund te menaxhoj cdo lloj materiali qe ne mund te perdorim ne perditshmerine tone.

MAKINA QEPSE AS SEEN ON TV

Madhësia mini kompakte e lëvizshme: Makina qepëse WADEO është projektuar me madhësi mini dhe një lloj qepjeje që përputhen me kërkesën themelore të qepjes në shtëpi. Portshtë i lëvizshëm dhe i përshtatshëm për të qepur pëlhura të shumëfishta të lehta dhe të holla.

Ndërprerësi i përdorshëm dhe Projektimi me dy Vija: Kjo makinë unike qepëse përmban një çelës pedali dhe një çelës butoni. Varet nga ju se cilën dëshironi të përdorni. Dizajni i paraqitur me dy vija (vija fundore dhe vija sipërfaqësore) ju jep qepje me cilësi të lartë për të gjitha projektet.

Siguroni një ambient të ndritshëm dhe një prerës fijesh: Ju ndihmon të shihni më qartë dhe duke zvogëluar dëmtimin e syve tuaj. Eshtë më e përshtatshme të përdorni makinën qepëse edhe gjatë natës. Me një prerës automatik të fijeve, lehtë mund të prisni vijën.

DIZAJN I VECANTE DHE PRAKTIK

Dy Shpejtësi: Shpejtësia e dy mënyrave me mundësi, mund të rregullohet shpejtësia në të ngadaltë ose të shpejtë. E shkëlqyeshme për fillestarët, për të bërë ndryshime në veshje dhe shtëpi, dekorim te rrobave te fëmijëve dhe fillestar me shpejtësi të ulët për t’u përdorur.

Funksionimi i pedalit të këmbës: Makinë qepëse elektrike me pedale të këmbës. Përqendroni qepjen tuaj me të dy duart dhe kontrolloni shpejtësinë me Pedal të Këmbës.

Ai mbështet përdorimin për furnizimin me energji elektrike ose baterinë. Qepja me vijë klasike të drejtë. Eshtë e përkryer për qepje të sendeve të vogla, të tilla si pantallonat / çantat e pazarit / përparësja / perçja e perdes / çanta e fëmijës.

Opsione të Shpejtësisë së Dyfishtë Opsionale me 2 shpejtësi:

– E ulët dhe e lartë, makina qepëse është e rregullueshme për të siguruar që çdo fillestar apo master mund të punojë me lehtësi në projektet e tij. Siguroni një mjedis të ndritshëm. Ai siguron mjaft burim të ndritshëm për punën tuaj të qepjes. Kështu që mund ta përdorni këtë makinë qepëse në çdo kohë që dëshironi ta përdorni.

E dobishme të parandaloni që sytë tuaj të lëndohen. Automatike Bobbin Winder Bobina e sipërme e hedhjes është e lehtë të fryhet automatikisht, dhe pastaj mund të merrni më shumë kobina për t’u zëvendësuar. Me prerësin e fijeve në makinën qepëse, linja mund të pritet vetëm nga një tërheqje. Dhe nuk keni nevojë për gërshërë.

MAKINE QEPSE | MAKINA PORTATIVE

Makine qepse portative mini dyqantaxi

Kjo Makine Qepese eshte e persosur per riparime te shpejta apo arnime tegela,shkurtime , riparime xhepash, kthim pantallonash etj

Makina ju ndihmon te riparoni rrobat tuaja shpejt lehte ne menyren me te mire.
Ben te njejten pune si makinat qepese te medha, por kjo eshte e vogel, praktike dhe mund te zhvendoset lehte nga njeri kend tek tjetri.

Një pajisje e domosdoshme për çdo shtëpi | Makin qepse

Të gjithë në Çdo shtëpi duhet të kenë këtë pajisje fantastike. Është një pajisje e vogël dhe nuk zë shumë hapësirë në shtëpinë tuaj. Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni.

 • Makina qepëse portative përfshin një prerës fijesh, dizajn me 2 rreshta.
 • Cilësimet e rregullueshme të shpejtësisë do të përputhen me çdo nivel aftësie për të kryer me lehtësi projekte themelore ose të përparuara.
 • Funksioni automatik i mbështjelljes së rrotullës kursen kohë dhe përpjekje duke e mbajtur makinerinë gati për të qepur.
 • Çelësi i pedalit dhe butoni i butonit lejojnë qepjen bazuar në preferencën tuaj pozicionale.
 • Thelbësore për fijet e grisura është bërë me një dizajn kompakt, të lehtë dhe të përshtatshëm.

Kurseni jo vetem ne kohe dhe energji por dhe ne leke .

Nje pajisje e domosdoshme per cdo shtepi
Cdo shtepi duhet te kete kete pajisje fantastike.
Eshte nje pajisje e vogel dhe nuk do te zere shume hapesire ne shtepine tuaj.
Mini Makine Qepese eshte perfekte per kedo, madje edhe per ata te cilet nuk kane fare eksperience ne qepjen e tyre | Makinat qepese profesionale jane shume te mira por kjo eshte e vogel praktike dhe mund te zhvendoset lehte nga njeri kend tek tjetri | Mund ta perdorni per te gjitha materialet.
Funksionon me korent | Makina Qepse qe ju nevojitet |

SHITET MAKINE QEPESE

Makinë qepëse  e cila punon me karikim , është e vogël dhe shumë praktike në përdorim. Mund të përdoret për çdo lloj materiali. Një pajisje e domosdoshme për çdo shtëpi.

 

Ne Paketim perfshihen

Mini Makine qepese Gjilpere
3 Bobina te vogla metalike
Pedali per kembet
Fishe perkatese per lidhjen e pedalit me makinen
Kabllo per vendosjen ne prizemini makine qepese blerje online ne dyqan taxi

AS SEEN ON TV – PRODUKTE TE ZGJEDHURA

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem  per te sjelle prane jush Makina Qepese Portative Cilesore

Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojiten per shtepine tuaj.

Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te lartë dhe cmimin më të mirë në treg.

Për të  porositur mund të telefononi në numrin e tel 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makine Qepese

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ilir

  Bera nje porosi tek ju dhe nuk kaloi as 24 ore porosia erdhi …..jeni te papare bravo 1 -sha jeni.Komplimente.

  • nga dyqantaxi

   Faleminderit per vleresimin

Main Menu

makine qepese makin qepse mini dyqan taxi makine per qepje porosi online blerje

Makine Qepese dore Mini | Makin qepse | Makina ne Shitje

2,490 L2,900 L (-14%)

Shto ne Shporte