Makin Qepse Dore Ne Shitje | Handy Stitch | Bli Online

1,490 L

Ka stok

– Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
– Makine praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
– Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, rregullimin e nje xhepi te grisur etj.

MAKINE QEPESE PORTATIVE

Makin qepse dore Handy Stitch | Ne Shitje | Blerje Online | Dyqan Taxi 

Handy Stitch kaq kompakte sa mund ta mbani ne pellembe te dores dhe mund ta ruani lehtesisht ne sirtar. Edhe nese nuk keni qepur kurre tani mund te qepni si nje profesionist. E mrekullueshme per riparime sidomos ne rastet kur e keni me nxitim. 

Makina qepëse pa kabllo. Handy Stitch është makina e lëvizshme qepëse e mbajtur me dorë që paketon fuqinë e makinave më të mëdha dhe më të shtrenjta. Eshtë e shkëlqyeshme për riparime të shpejta ose punë që makineritë konvencionale të desktopit nuk mund të trajtojnë, si perde të qepura gjatë shufrës, ose për të riparuar një xhep të grisur pa qenë e nevojshme të hiqni pantallonat.

MAKIN QEPSE PORTATIVE | NE SHITJE

Makine Qepese Portative Handy Stitch Dyqan taxi Makin Qepse ne shitje

– Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
– Makine praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
– Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, rregullimin e nje xhepi te grisur etj.
– Mund te beni me te lehte qepjen tuaj te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
Makin qepese e cila funksionon me 4 bateri te zakonshme

Specifikime Teknike | Makine Qepese

Lloji: Makinë qepëse e mbajtur me dorë
Ngjyra: E bardha
Materiali: plastik.
Madhësia: 21L * 3.5W * 6.5Hcm / 8.3L * 1.38W * 2.56H inç
Fuqia: 4 * bateri AA (nuk përfshihen)


Blini pajisje per shtepine tuaj online | Dyqan Taxi Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Makine Qepese

Be the first to review “Makin Qepse Dore Ne Shitje | Handy Stitch | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qepese me dore Handy Sticht dyqan taxi Makin Qepse ne Shitje

Makin Qepse Dore Ne Shitje | Handy Stitch | Bli Online