Ngrohese me Ajer Elektrike Elektra | Ekonomike

1,890 L

Ka stok

Ngrohes Aeroterm
Marka Elektra
Modeli ENA-801
Fuqia(Watt): 1000- 2000 W
Ngjyra e bardhe
Me 2 nivele fuqie ngrohese.
Mbrojtje nga mbinxehja
Termostat dhe drite treguese.
E vogel dhe praktike per dhoma te vogla

NGROHESE ME AJER ELEKTRA ENA-801

Ngrohese Me ajer Elektrike Ekonomike Elektra

Fuqia 2000 WZgjidhni midis dy parametrave të fuqisë së ngrohjes. Nivelin minimal dhe ekonomik me fuqi 1000W për orë të gjata përdorimi ose nivelin maksimal me fuqi 2000W për ngrohje të shpejtë.

Llampe treguese

Dalloni nëse pajisja juaj është e ndezur ose e fikur, thjesht duke parë dritën treguese. Nuk eshte e nevojshme qe ju te levzni per te kontrolluar nese ngrohesja eshte ndezur apo e fikur.

NGROHESE ELEKTRIKE EKONOMIKE

Kontrolloni temperaturën

Rregulloni temperaturën e dhomës sipas dëshirës për komoditet maksimal duke përdorur termostatin ose përdorni opsionin e mbrojtjes nga ngrirja për të ruajtur temperaturën e dhomës mbi temperaturen minimale.

SIGURI

Pajisje e cila ofron më shumë siguri

Falë aplikimit të standarteve të fundit të sigurisë, ju mund të qendroni të qetë gjatë përdorimit të saj nga familja juaj. Mbrojtje nga mbinxehja dhe nga qarku i shkurter.

Përmasa kompakte dhe e lehte per t’u ruajtur

Vendosni këtë ngrohëse të vogël, por të fuqishme pranë jush për ngrohje direkte dhe komode. Përmasat e saj janë rreth 15% më të vogla se versionet e mëparshme te ngroheseve eleketrike.

Ngrohese me Ajer Elektrike Ekonomike

ngrohese me ajer elektra ekonomike

Specifikimet Teknike 

Ngrohes Aeroterm
Marka Elektra
Modeli ENA-801
Fuqia(Watt): 1000- 2000 W
Ngjyra e bardhe
Me 2 nivele fuqie ngrohese.
Mbrojtje nga mbinxehja
Termostat dhe drite treguese.
E vogel dhe praktike per dhoma te vogla

Se bashku me ngrohesen do te merni edhe udhezuesin e perdorimit te saj.

Ngrohese me ajer ekonomike Elektra !


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ngrohese me Ajer Elektrike Elektra | Ekonomike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohese me Ajer Elektrike Elektra | Ekonomike