Ngjitesa per Tapet & Qilima | Kundra Rreshqitjes

590 L

Ka stok

1. Shumë e thjeshtë për t’u përdorur, thjesht hiqni plastikën dhe ngjiteni në skajet e qilimave tuaj.
2. Përdor teknologjinë e polimerit, mbërthehet ne qilimin ndërsa qindra xhepa thithjeje kapin dyshemenë.
3. Parandalon qoshet, shufrat, rrëshqitjet.
4. Nuk do të lini një mbetje ngjitëse ose do të dëmtoni dyshemenë tuaj.
5. Mund të përdoret në shumë sipërfaqe të ndryshme, dru, pllaka, lino.
6. Nëse ata humbasin mberthimin, thjesht lani me sapun dhe ujë dhe ato do të jenë si të reja.

KODI: 6952022542317 KATEGORIA: Etiketime: , ,

RUG GRIPPERS | Ngjitesa

Ngjitesa kunder Rreshqitjes per Tapeta per sallon, dhoma gjumi, kuzhina Qilima | Rug Grippers ne Shitje AL

Këto mbajnë në vend qilima dhe dyshekë dhe ndihmojnë në parandalimin e aksidenteve të rrëshqitshme! Thjesht vendosini ato në cep të qilimave ose tapetave tuaj. Shtypni për të siguruar jastëkun në vend. Udhëzimet për detaje të plota janë brenda ne manualin e perdorimit. Nuk lë mbetje ngjitëse në tapetin apo dyshemenë tuaj! Ju mund t’i ripërdorni ato thjesht duke larë me sapun dhe ujë. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për shumë lloje dyshemeje.

Teknologjia e ngjeshur polimer e mbërthen tapetin apo qilimin ndërsa qindra xhepa thithjeje mbërthejne dyshemenë. Lehtë për t’u përdorur thjesht shtypni dhe ngjiteni në dysheme, pllakaose linoleum. Ruggies janë mjaft të forta për të mbajtur qilima edhe gjatë vakumit. Ngjitesa kunder rreshqitjes perfekt per tapeta per dhoma gjumi, sallon, kuzhina etj.

NGJITESA RUG GRIPPERS PER TAPETA PER SALLON, DHOMA GJUMI, KUZHINA ETJ.

NGJITESA PER TAPETA DHOMA GJUMI KUZHINA SALLON

Karakteristika | Tapeta Al ne shitje 

1. Shumë e thjeshtë për t’u përdorur, thjesht hiqni plastikën dhe ngjiteni në skajet e qilimave tuaj.
2. Përdor teknologjinë e polimerit, mbërthehet ne qilimin ndërsa qindra xhepa thithjeje kapin dyshemenë.
3. Parandalon qoshet, shufrat, rrëshqitjet.
4. Nuk do të lini një mbetje ngjitëse ose do të dëmtoni dyshemenë tuaj.
5. Mund të përdoret në shumë sipërfaqe të ndryshme, dru, pllaka, lino.
6. Nëse ata humbasin mberthimin, thjesht lani me sapun dhe ujë dhe ato do të jenë si të reja.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ngjitese

Be the first to review “Ngjitesa per Tapet & Qilima | Kundra Rreshqitjes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjitesa per tapeta per sallon kuzhina ne shitje al rug grippers

Ngjitesa per Tapet & Qilima | Kundra Rreshqitjes