Jorgan Sleep Bamboo me mikrofibra Bli Online

3,490 L

Ka stok

16730

KODI: 3830044287443 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Sleep Bamboo

Jorgan Sleep Bamboo

  • I pershtatshem per te gjithe stinet, material 100 % pambuk me fibra bambuje qe mundesojne thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumit.
  • Teper miqesor cka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme.
  • Pjesa e mikrofibrave e bën jorganin luksoz, vëllimor dhe jashtëzakonisht të butë ne prekje.
  • Mund te lahet lehtesisht ne lavarice.
  • Dimensione: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0017.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Sleep Bamboo me mikrofibra Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Sleep Bamboo me mikrofibra Bli Online