Jastek Bamboo All Side Sleep

1,990 L

Ka stok

17625

KODI: 3830058880524 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Bamboo All Side Sleep

Jastek Bamboo All Side Sleep

  • Dizajni klasik i pershtatshem per te gjitha pozicionet e gjumit.
  • Ofron mbështetje të fortë për kokën, qafën dhe shpatullat.
  • Perbehet nga 100 % pambuk me fibra bambuje, e cila ka një kapacitet të shkëlqyeshëm të thithjes së lagështirës duke krijuar nje mjedis te fresket per gjume.
  • Rruazat e poliesterit nderthurur me silikonin në mbushjen e jastëkut janë jashtëzakonisht fleksibile, që do të thotë se jastëku shpejt kthehet në formën e tij origjinale.
  • Dimensione: 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0081.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Bamboo All Side Sleep”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Bamboo All Side Sleep