Mbajtese Kepucesh per koridor me 6 kate Kepuce | Bli online

1,990 L

Ka stok

Material Plastike | Celik
Madhesi | 6 shtresa
Dimensinet | 80*20*70cm
Perdoret per zyra | dhoma gjumi | banjo | dhomen e ndenjes | zyre | hotel etj |
Ngjyre | E Zeze

MBAJTESE KEPUCESH PER KORIDOR ME 6 KATE

Mobilje Mbajtese Kepucesh Moderne per koridor | Kepuce | Raft mbajtese per kepucet me 6 Kate | Portmonto | Dyqan Taxi | Blerje Online

Kepucet  jane pasioni juaj.. Ne kemi nje zgjidhje te perkryer per ju.
Atehere gjithcka qe ju duhet eshte nje raft kepucesh qe mban me shume sesa vetem disa pale kepuce dhe ofron me teper hapesire ne ambjentin tuaj.
Mbani kepucet tuaja te organizuara dhe kurseni rremujen me kete raft kepucesh me 6 kate.
Ndertuar me shufra te qendrueshme celiku dhe plastike.

Mbajtese kepucesh per koridor me 6 kate

Kjo mbajtese kepucesh pershtatet me nje larmi te gjere Kepucesh, Atletesh, Sandalesh etj.
Dizajni i shiritave lejon qarkullimin e ajrit neper kepuce.
Mos u shqetesoni se raft mbajtesja e kepuceve tuaj mund te mbaj aroma jo te kendshme.
Dizajni i saj i mundeson nje ajrosje totale.
E pershtatshme per kepuce per meshkuj, femra dhe femije.

Krijon nje pamje te rregullt te kepuceve tuaja dhe te ambjentit tuaj.
Tashme nuk keni perse shqetesoheni per rremujen.
Kurseni kohe! Tani nuk jeni me ne kerkim te kepuceve.
Kjo Mobilje mbajtese kepucesh sistemon te gjitha kepucet tuaja. Duke e lene ambjentin me nje pamje te rregullt dhe jo lodhes per syte.
Mos u shqetesoni per kepucet qe lene shenja me nje lecke te lagur mund ta pastroni lehtesisht.
Teper Praktike, e pershtatshme per cfaredo lloj ambjenti dhe nje alternative e shkelqyer dhe ekonomike per ju.

SUPER PRAKTIKE DHE EKONOMIKE

Mund ta perdorni ne cdo shtepi, ne qytet apo ne shtepine tuaj te plazhit.
Eshte shume e lehte per tu montuar dhe nuk zen shume vend nese doni ta paketoni dhe ta transportoni.

Mbajtese kepucesh per koridor ne Dyqan Taxi

Kjo mbajtese kepucesh per koridor mbron kepucet nga pluhuri dhe papastertia.
Dizajni me kapacitet pothuajse normal | kursen hapesire.
Lehte per t’u mbledhur dhe cmontuar.
Lehtesisht i pastrueshem me ane te nje lecke te lagur.
Mund ta levizni pa asnje problem nga nje ambjent ne tjetrin | Portmonto Portative

dyqan taxi mbajtese kepuces me 6 kate

Rafte Mbajtese per Kepuce Cilesore | Mbajtese Kepucesh Moderne per koridor

Organizoni kepucet tuaja, ne kete portmonto te vogel ne menyre te rregullt & te bukur estetikisht per syrin.
Mobilje Mbajtese kepucesh e perballueshme per cdo shtepi dhe hotel.
Mban deri ne 20 pale kepuce dhe thuaj jo rremujes.
Gjashte Nivele.
Shiritat Lejojne qarkullimin e ajrit neper kepuce | Mban dhe Ajros Kepucet tuaja.
Eshte ne menyre te lehte per tu montuar pa pasur nevoje per pajisje te tjera.
Strukture e forte metalike dhe plastike.

Mbajtese kepucesh per koridor e kompletuar | 6 Rafte mbajtese

Specifikat

Material:  Plastike & Celik i forte
Madhesi: 6 shtresa |
Dimensinet: 80*20*70cm
Perdoret per zyra, dhoma gjumi, banjo, dhomen e ndenjes, zyre, hotel, dhoma garderobe etj.
Ngjyre: E Zeze
Mbajtese shumë të mira | Mbajtëse e re


Blerje online ne Qendren me te madhe Tregtare Online | Dyqan Taxi 
Numer Kontakti | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Kepucesh per koridor me 6 kate Kepuce | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per kepuce Dyqan Taxi online 6 kate raftmbajtese

Mbajtese Kepucesh per koridor me 6 kate Kepuce | Bli online