Maske per kembet | Krem Hidratues dhe Ushqyes | Rolanjona

890 L

Ka stok

Kombinimi i perberesve natyral me butesine e glicerines , ushqejne dhe sigurojne elasticitetin e lekures. Ndersa ekstrakti i pemes se Bamboo ka efekt antibakterial

KODI: mask-per-kembet-rolanjona Kategori: , Etiketime: ,

KREM PER KEMBET | MASK HIDRATUESE DHE USHQYESE | ROLANJONA |

Maske per kembet | Krem Hidratues dhe Ushqyes | Feet Mask – Blerje online ne Dyqan Taxi

Maske per kembet nga pema e Bamboo-s eshte nje zgjidhje e mrekullueshme per kujdesin e kembeve .

Maske per kembet krem Rolanjoni bli porosit online dyqan taxi

KREM PER KEMBET

Krem hidratues per kembet, i markes Ronjanona .
Me ekstrakte te pemes se Babmboo-s . Kremi siguron hidratim qe zgjat per lekurat e thata.
Kombinimi i perberesve natyral me butesine e glicerines , ushqejne dhe sigurojne elasticitetin e lekures. Ndersa ekstrakti i pemes se Bamboo ka efekt antibakterial .
Formula e tij unike perthithet menjehere nga lekura ndersa jep nje efekt te forte zbutje, hidratimi e pasurimi per  lekuren e thate te kembeve .

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Maske per kembet | Krem Hidratues dhe Ushqyes | Rolanjona”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mask per kembet dyqan taxi feet mask hidrtues dhe ushqyes blerje online

Maske per kembet | Krem Hidratues dhe Ushqyes | Rolanjona