Jastek Chamomille Ergonomic

2,790 L

Ka stok

17780

KODI: 3830058883631 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Chamomille Ergonomic

Jastek Chamomille Ergonomic per pozicionin e trupit drejt

  • Dallohet nga forma e tij anatomike e cila mbeshtet ne menyre te perkryer qafen dhe mban pozicionin e trupit drejt.
  • Teper i bute per rehati maksimale.
  • Pëlhura e jastëkut është pasuruar me ekstraktin e kamomilës, e cila është e njohur për vetitë e saj pozitive shëruese.
  • Dimesione: 30 x 50 cm.
  • Kodi: VP0089

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Chamomille Ergonomic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Chamomille Ergonomic