Llambe ambienti me drite Led RGB | Decorative Lamp

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121230 Kategori: ,

LLAMBE AMBIENTI ME DRITE LED RGB

Llambe ambienti me drite Led perfekte per makina, shtepi, festa, kampe, karaoke etj.

Dritat e llambes  mund te karikohen permes laptopit, karikuesit te makinave, desktopit, karikuesit USB per nje ore.

Me shtate ngjyra te ndryshme dhe pese menyra funksioni, ju mund ti ndryshoni sipas preferences.

Te pershtatshme per ambiente shtepie, zyre, apo edhe per makinen tuaj

Drita  e ambientit LED eshte projektuar me telekomande RF, ku ju mund te rregulloni ngjyrat e drites, shkelqimin  dhe drita do te reagoje ndaj ritmit te muzikës ose zerit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Llambe ambienti me drite Led RGB | Decorative Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drita led per makine bli online ne dyqan taxi

Llambe ambienti me drite Led RGB | Decorative Lamp