Automatic Light Sensing | Drite me sensor

990 L

Ka stok

  • Lloji i pajisjes: Drite + Sensore.
  • Materiali: ABS + Magnet.
  • Ngjyra : E bardhe.
  • Permasat: 8 cm x 1,2 cm.
  • Punon ne menyre automatike.

DRITE AUTOMATIKE ME SENSOR PER SHTEPINE 

Deshironi qe ta keni shtepine tuaj te kontrolluar edhe te mbrojtur duke qene ne dijeni gjithmone nese dikush eshte afer saj ose jo?

Per kete ne ju sygjerojme dritat LED me sensore, te cilat kane nje prakticitet maksimal edhe nje funksionalitet te jashtezakonshem te cilat vijne me nje cmim super te lire.

DRITA AUTOMATIKE LED ME SENSORE

Keto drita LED jane shume te lehta per t’u instaluar edhe nuk kane nevoje per mjete te vecanta per t’u fiksuar sic duhet.

Ato kane nje fushe magnetike shume te madhe te cilat i bejne te qendrojne mjaft mire te puthitura me siperfaqen me te cilen i keni vendosur.

Sensoret e ketyre dritave ndjejne ne nje largesi prej 10 metrash.

Ne momentin qe drita ndizet kur ka levizje, asaj i duhen rreth 15 sekonda qe te fiket perseri pasi levizja mos te jete me prezente.

Ajo mund te vendoset kudo ne shtepine tuaj pasi ka edhe nje dizajn teper te vogel edhe shume modern.

Dritat ofrojne nje shkelqim fantastik pervec funksionit qe kane, duke i dhene keshtu nje pamje te jashtezakonshme shtepise suaj gjate nates.

SPECIFIKIMETled motion sensor light battery operated bli online dyqan taxi

Lloji i pajisjes: Drite + Sensore.

Materiali: ABS + Magnet.

Ngjyra : E bardhe.

Lloji i drites: LED.

Ndezje dhe fikje automatike.

Instalohet lehte.

Bateri te tipit : AAA.

Ndjen deri ne 10 metra.

Permasat : 80*26mm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Llampa

Ngjyra

Be the first to review “Automatic Light Sensing | Drite me sensor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

led motion sensor light battery operated bli online dyqan taxi

Automatic Light Sensing | Drite me sensor