Drite Led me rrotullim | Rotating lamp

1,600 L

Ka stok

 • Tensioni: AC 220V, 50/60 Hz.
 • Fuqia: 12W.
 • Modaliteti i Kontrollit: Automatizimi.
 • Madhësia e paketës 12,6 * 12cm
 • Përshtatësi i energjisë: EUPlug.
KODI: i20100012 Kategori: ,

DRITE LED ME RROTULLIM

Drite led me rrotullim dhe ndriçim super. Me jetëgjatësi te gjatë më shumë se 10,000 orë. Lehtë për t’u instaluar, thjesht vendoseni në prizë dhe do te ndricoj.

DRITE LED ME DIZAJN UNIK

Përdoreni atë për çdo parti, Festa, Chrismas, Karaoke, gjithashtu mund ta përdorni atë në natyrë, oborrin e shtëpisë, dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes dhe më shumë, ose thjesht si një llambë nate për dhomën e fëmijëve. Gjithashtu drita sherben edhe si dekorues per shtepine tuaj.

Nje mendim i bukur per dhurate per te afermit tuaj.

Specifikat:Mini Rotating Colorful LE bli online dyqan taxi
 • Tensioni: AC 220V, 50/60 Hz.
 • Fuqia: 12W.
 • Modaliteti i Kontrollit: Automatizimi.
 • Madhësia e paketës 12,6 * 12cm
 • Përshtatësi i energjisë: EUPlug.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Drite Led me rrotullim | Rotating lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite led me rrotullim bli online dyqan taxi

Drite Led me rrotullim | Rotating lamp