Aromatizues per makine Usams | Sapphire Car Perfume

1,290 L

Ka stok

KODI: I-72121218 Kategori: ,

AROMATIZUES PER MAKINE USAMS | SAPPHIRE PERFUME

Aromatizues per makine me dizajn kompakt, pamje delikate dhe te nivelit te larte.

Me ekstrakt natyral te bimeve mundeson ajer te fresket ne pak sekonda.

Material metalik me shkelqim dhe rezistent ndaj konsumit.

I pershtatshem per perdorim ne shtepi dhe ne makine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Aroma

Ngjyra

Be the first to review “Aromatizues per makine Usams | Sapphire Car Perfume”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

arome makine usams bli online ne dyqan taxi

Aromatizues per makine Usams | Sapphire Car Perfume