Drite LED | Praktike dhe multifunksionale

1,990 L

Ka stok

 • E karikueshme
 • Bateria: 2600mAh
 • Tensioni: DC 100—240V 50 / 60Hz
 • Rryma: AC 0.15A 1.2W
 • Fuqia: 9W
 • Koha e karikimit: 14 orë
 • Autonomia: 2-2.5 orë (varet nga përdorimi i 1 ose 2 llambave)
KODI: 6939020442856 Kategori: ,

DRITE LED PRAKTIKE DHE MULTIFUNKSIONALE

 • E karikueshmeDrite LED Praktike dhe multifunksionale bli online dyqan taxi
 • Bateria: 2600mAh
 • Tensioni: DC 100—240V 50 / 60Hz
 • Rryma: AC 0.15A 1.2W
 • Fuqia: 9W
 • Koha e karikimit: 14 orë
 • Autonomia: 2-2.5 orë (varet nga përdorimi i 1 ose 2 llambave)

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Drite LED | Praktike dhe multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drie led multifunksionale dhe praktike bli online dyqan taxi

Drite LED | Praktike dhe multifunksionale