Abazhur Unicorn per femije

1,490 L

Ka stok

KODI: unicorn-per-femije KATEGORIA:

ABAZHUR UNICORN PER FEMIJE

Abazhur dekorativ ne formen e Unicorn i perbere nga kartoni i trashë, ku femijes suaj ka per ti pelqyer shume.Abazhuri Unicorn ka perberje qeramike.

Vjen me dimensione: 32 × 20 × 20 cm.

Nje abazhur qe do i beje femijet tuaj te lumtur dhe te flejne te qete ne cdo moment.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Abazhur Unicorn per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

abazhur unicorn per femije bli online dyqan taxi

Abazhur Unicorn per femije