Abazhur dhome me drite LED | Ice cream Lamp

1,290 L

Ka stok

KODI: i-876544 Kategori: , ,

ABAZHUR DHOME ME DRITE LED

Krijoni nje atmosfere te ngrohte magjike ne dhomen e gjumit me kete abazhur dhome me drite led.

Me forme terheqese e dizenjuar si akullore do te jete terheqese edhe per syrin e vogelusheve.

Jo vetem dizenjo interesante por edhe funksionale si drite tavoline, abazhur dhome per naten.

Me ane te butonit mund te ndryshoni ngjyren e ndricimit sipas deshires. Bere nga materiali plastik i cilesise se larte per qendrueshmeri dhe perdorim afatgjate.

Ide fantastike gjithashtu per dhurate ne raste ditelindje ,Krishtlindje, festash etj.

Specifika

  • Llambe me cilesi te larte
  • Drita shumengjyreshe
  • Burimi i energjise: Bateria AA
  • Materiali: Plastike
  • Permasa : 5.1 x 4 inç

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Abazhur

Ngjyra

Be the first to review “Abazhur dhome me drite LED | Ice cream Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

abazhur dhome led bli online ne dyqan taxi

Abazhur dhome me drite LED | Ice cream Lamp