Abazhur me yje Gizmos | Star projector

890 L

Ka stok

Abazhur dhome me figura yjesie

Pajisur me drita LED me 4 ngjyra

Projekton shfaqje realiste me 10,000 yje

KODI: 5050577283059 Kategori: ,

ABAZHUR ME YJE | STAR PROJECTOR

Shikoni cdo mbremje ne dhomen tuaj nje shfaqje yjesish me kete projektor inovativ.projektor yjesh star master blerje dyqan taxi

Dizenjuar per te sjelle tek ju atmosferen e nje nate plot me yje, ky abazhur eshte ideali per dhomen tuaj te gjumit.

Gizmos do te ofroje nje galaktike te vogel ne muret e dhomes, fale ndricimit LED te tij me mbi 10000 yje.

Ne trupin e tij do te gjeni butonat per ndezjen dhe ndryshimin e ngjyrave , per ti ndryshuar ato sipas preferences tuaj.

Projekton nje shfaqje realiste te yjeve me 10,000 yje dhe eshte perfekte jo vetem per dhomen tuaj por gjithashtu ne festa te ndryshme apo ditelindje.

Dhurata me e mire per femijet tuaj, per tiu zbukuruar cdo mbremje dhe per tua bere me te lehte gjumin. Jo vetem kaq por do tu ngjalle interes per yjesine, do te zhvilloje imagjinaten tek ata.

Karakteristika

Materiali: ABS

Ngjyra: E zezë

Permasa:  11 x 11 x 11.8cm (4.3 * 4.3 * 4.6 “)


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Abazhur me yje Gizmos | Star projector”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor yjesh per dhome gjumi online dyqan taxi

Abazhur me yje Gizmos | Star projector