Tollumbace dekoruese per ditelindje 1 Year

1,490 L

Ka stok

KODI: i-8989898994 Kategori: ,

TOLLUMBACE DEKORUESE PER DITELINDJE

Tollumbace dekoruese per festen e ditelindjes 1 vjec. Dekorimi i persosur per ditelindjen e pare te vogelusheve.

Me figura terheqese te kafsheve do te zbukuroje akoma me shume atmosferen festive.

Imazhet e vecanta te karikaturave te kafsheve do te zhvillojne fantazine e femijeve duke i afruar ata me teper prane natyres dhe nxitur interesin per kafshet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tullumbace

Ngjyra

,

Be the first to review “Tollumbace dekoruese per ditelindje 1 Year”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tollumbace dekoruese per femije bli online ne dyqan taxi

Tollumbace dekoruese per ditelindje 1 Year