Tollumbace dhe numer 1 per ditelindje | Decorative

990 L

Ka stok

  • Tollumbace me numrin 1.
  • Perfekte per dekorime festive.
  • Krijoni ambjente kreative per ditelindje, festa etj.
  • Ne ngjyren Gold per femra dhe meshkuj.
KODI: i20100025-tollumbace dhe numer-1 KATEGORIA:

TOLLUMBACE DHE NUMER 1 PER DITELINDJE 

Prekja me e bukur dhe e dekorimit të artë. Festoni 1-vjetorin e lindjes së fëmijës suaj ose një festë të përvjetorit të martesës surprizë? Keto tollumbace Gold One Balloon jane ideale për çdo ngjarje si 1 ditë, 1 vjetor, ose ndonjë moment historik të parë.

TOLLUMBACE PER DEKORIM

Ju gjithashtu mund ta përdorni atë si një shpërblim për studentin ose punonjësin numër një në zyrën tuaj ose ndoshta dekorimin tuaj për festën e 1-të muajit të plotë për foshnjën tuaj. Ka mundësi të pafundme.

Përdorni aftësinë tuaj krijuese dekorative! Ju mund të formoni një hark tollumbacesh duke përdorur këtë paketë me 1 Balloon Numri Ari 1 & Paketën me 5 Balona Latex Gold Confeti. Bëni një banderolë përshëndetëse ose si sfond fotografike, disko, festa në pishinë, festa vajzash ose djemsh.

Specifikat:
  • Tollumbace me numrin 1.
  • Perfekte per dekorime festive.
  • Krijoni ambjente kreative per ditelindje, festa etj.
  • Ne ngjyren Gold per femra dhe meshkuj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tollumbace dhe numer 1 per ditelindje | Decorative”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tollumbace dekorative me numer 1 bli online dyqan taxi

Tollumbace dhe numer 1 per ditelindje | Decorative