Peme per Vitin e Ri | Bredh per Krishtlindje

2,990 L5,990 L

Pastro
KODI: peme-per-vitin-e-ri KATEGORIA:

PEME PER VITIN E RI DHE PER KRISHTLINDJE

E keni bere gati pemen e Vitit te Ri? Nese jo, paketa jone eshte e shkelqyer per ju. Sjellim per ju 4 peme ne permasa te ndryshme . Gjithashtu ne kete pakete pervecse 1 peme, perfshihen dritat, ylli, dhe topat e zbukurimit. Mos e humbisni! Do ju kursej kohe dhe mundim per gjetjen e dekorimeve dhe vendosjen e tyre ne peme.

Dizajni cilesor i pemes e bene ate akoma dhe terheqes. Pema qe ne kemi sjelle per ju, do ju jape pershtypjen e nje pishe te vertete pasi eshte e punuar deri ne detaje. Me material cilesor i cili eshte dhe rezistent. Vjen me kembe te perbera prej metalikes se forte.

Krijoni nje atmosfere te ngrohte me pemen tone te Vitit te Ri per ju dhe familjaret tuaj.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Permasat

Pema 1.2m + zbukurime, Pema 1.5m + zbukurime, Pema 1.8m + zbukurime, Pema 2.1m + zbukurime

Be the first to review “Peme per Vitin e Ri | Bredh per Krishtlindje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peme per vitin e ri e dekoruar bli online dyqan taxi

Peme per Vitin e Ri | Bredh per Krishtlindje

2,990 L5,990 L

Shto ne Shporte