Kuti retro per mbajtjen e letrave | Tissue Box

900 L

Ka stok

 • Ideale per dhurata te te afermit tuaj.
 • I pershtatshem per zyre, dhome hoteli, shtepine etj.
 • E bukur, me stil nordik te vecante.
 • Madhësia e produktit: 20 × 14 × 15cm.
KODI: kuti-retro-per-letra Kategori: , , , ,

KUTI RETRO PER MBAJTJEN E LETRAVE

Mbajtësi i kutisë së letrave në stilin retro, është një zgjidhje ideale për të mbuluar shpërndarësin e mërzitshëm të letrës me një pamje të re dhe moderne, ndërsa ofron gjithashtu letra të pastra për tu përdorur.

TISSUE BOX IDEALE PER ZYRE DHE DHURATE

Mund të mbajë letrat, kartopecetat, telekomandat, lapsat, smartphone, gërshërët, elektrik dore, etj. Bërë nga PP dhe ABS me prekje me cilësi të lartë. Eshtë e lehtë për tu pastruar gjithashtu.

Përmban dizajnin e stilit nordik, do të jetë një zbukurim elegant dhe tërheqës në zyrën dhe shtëpinë tuaj. I përshtatshëm për restorant, zyrë, dhomë hoteli.

SPECIFIKAT:kuti multifunksionale per letra
 • Madhësia e produktit: 20 × 14 × 15cm.
 • Materiali: PP & ABS.
 • Ideale per dhurata te te afermit tuaj.
 • I pershtatshem per zyre, dhome hoteli, shtepine etj.
 • E bukur, me stil nordik te vecante.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Kuti retro per mbajtjen e letrave | Tissue Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti retro per mbajtjen e letrave

Kuti retro per mbajtjen e letrave | Tissue Box