Pompe per fryrje te shpejte komardare Intex

690 L

Ka stok

  • Pompe ajri dore Intex.
  • Fryn cdo pajisje me valvul universale
  • Permasa 29cm
  • E shpejte dhe e lehte per tu perdorur.

POMPE PER FRYRJE KOMARDARE INTEXpomp manuale per fryrje topi pishine jasteku intex blerje online dyqan taxi

Pompe  portative per fryrje te shpejte dhe te lehte.

Efikase dhe e pershtatshme per top, jastek kampingu apo komardare.

Pompa e ajrit Double Quick Mini eshte manuale, kompakte shume e lehte per tu perdorur dhe per tu marre me vete.

Me gryke ajri te heqshme per tiu pershtatur valvulave me diameter te vogel dhe te mesem.

Pompe ajri Intex

Maksimizon rrjedhen e ajrit, duke e bere fryrjen te shpejte dhe te thjeshte.

E pershtatshme me cdo pajisje me valvul universale si komardare , pishina me fryrje, top, jastek etj.

Eleminon zhurmat ndryshe nga pompat e zakonshme qe krijojne bezdisje gjate perdorimit dhe fryn shpejt ne pak caste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Pompe per fryrje te shpejte komardare Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe per fryrje dysheku online dyqan taxi

Pompe per fryrje te shpejte komardare Intex