Dyshek Masazhues | 9IN1 | Massage 2 Mats in 1

3,490 L

Ka stok

 • Masazhues i petezuar
 • I prodhuar me fije mendafshi ngrohese dhe qetesuese.
 • Jastek mbeshtetes per qafen.
 • Masazhoni pjesen e pasme, te siperme dhe te poshtme.
KODI: dyshek-masazhues-9in1-massage-2-mats-in-1 Kategori: , ,

Dyshek Masazhues | 9IN1 | Massage 2 Mats in1

Dyshek Masazhues | 9IN1 | Massage 2 Mats in1 | Krevat masazhi portativ | Relaksim me masazh

Masazhues i petezuar
I prodhuar me fije mendafshi ngrohese dhe qetesuese.
Jastek mbeshtetes per qafen.
Masazhoni pjesen e pasme, te siperme dhe te poshtme.

Me kete dyshek ju mund te krijoni nje krevat masazhi portativkrevat masazhi portativ ne shitje online dyqan taxi tirane shqiperi

Vendoseni ku te deshironi dhe vijeni ne prize. Do te keni nje eksperience te pakrahasueshme.

Shtrati i dobësimit me dridhje spirale stimulon pika që do të jenë të dobishme për humbjen e peshës. Shkrin dhjamin Fiton rezultate dobësimi pa ndonjë efekt anësor Eliminon toksinat e dëmshme për shëndetin e njeriu.

Parandalon që toksinat të depërtojnë në trupin e njeriut nga ndotja, kontakti i lëkurës dhe goja. Eliminimi i toksinave të këqija ndihmon sistemin imunitar dhe shëndetin tuaj.

DYSHEK MASAZHUES CILESOR

Dyshek masazhues me performancë të lartë është një produkt i tërë i sapo projektuar që kombinon me teorinë e terapisë fizike pikë dhe shkencën e ushtrimeve. Ka funksione të hollimit, eleminimit të toksinës, masazhimit. Nëse ngrënia dhe ushtrimet arsyeshme kombinohen; do të fitoni rezultatin e dobësimit dhe shëndetit pa ndonjë efekt anësor.

Dyshek për masazh shtëpiak me trup të plotë Nxehtësia e dyshekut të masazhit të qafës vibruese me qafë me kokë vibruese. Pamje e bukur, mund t’a perdorin te gjitha pjestaret e familjes suaj, duke filluar nga femijet e deri te moshat e medhaja pa aspak problem.

Dizajn inteligjent, i integruar në pesë topa masazhesh me frekuencë të lartë. Mund të kontrollohet duke shtypur pjesët kyçe përkatëse të një topi masazhi, për të arritur kombinime të personalizuara të masazhit.

ME DIZAJN TE VECANTE

Dizajn i dyanshëm për të përmbushur nevojat e ndryshme estetike. Metariali i mbulesës është mutispandex.Mund të lehtësojë shqetësimin dhe të zvogëlojë dhimbjen, të lehtësojë lodhjen, të relaksojë trupin dhe mendjen shpejt. Për të promovuar meridianët e lëmuar të trupit, rrisni aktivitetin e qelizave imune dhe rrisni vetë-rregullimin e trurit.

Vjen me 5 funksione masazhimi qe te arrije te masazhoje cdo pjese te trupit qe ka nevoje, ashtu sic duhet.

Mund të përshpejtojë qarkullimin e gjakut, të rrisë furnizimin qelizor me oksigjen, duke përmirësuar aneminë, qarkullimi i dobët ka një rol të mirë mbështetës.Dyshek masazhues.

Përdoret shpesh si endokrine e njeriut dhe rrit elasticitetin e lëkurës, përmirëson gjumin dhe përmirëson tretjen me disa mbështetje. Miratimi i standardeve ndërkombëtare për adaptorin e energjisë së jashtme, i sigurt dhe i besueshëm. Pamja elegante, e lehtë për tu mbajtur, mund të përdoret në divan, karrige, shtrat etj.

Me nje dizajn teper praktik te cilin ju mund ta vendosni ku deshironi ne shtepine tuaj dhe ta transportoni shume lehtesisht. Gjithashtu ai mblidhet qe te mos ju haje shume hapsire.

Nje dyshek i cili do ju beje te ndiheni mire ne cdo moment qe ju do e perdorni. Do ju qetesoj dhimbjet e ndryshme qe mund te jeni duke kaluar. Nje dyshek si asnje tjeter me pare. Me te ju do te ndiheni te shlodhur ne cdo moment.

Specifikimet:

-Madhësia fizike e dyshekut masazhues: 168cm * 55cm * 5cm (afërsisht)

– Materiali : oudside: Pëlhurë me fibra me cilësi të lartë brënda: Sfungjer

krevat masazhi portativ bli online dyqan taxi

 

– Tensioni i Operatorit: DC12V

– tension hyrës: 110V AC / 60Hz ose 220V AC / 50Hz

– Fuqia e vlerësuar: 18W

– Telekomanda

– Kokat e masazhit: 9 copë

– Modaliteti i masazhit : 7

– Metoda e masazhit: Trazim, vibrues, me infra të kuqe të largët

– Pjesët e masazhit: Koka, shpatulla, beli, ijet, këmbët

Paketa përfshihet 1 copë dyshek masazhi1 copë kontrollues 1 copë përshtatës rryme1 copë Manuali i përdoruesit anglisht 1 copë përshtatës priza (priza e BE-së)

Karakteristika

1. Pamje e bukur, zbatim i gjerë i turmës.

2. Dizajn inteligjent, i integruar në pesë topa masazhesh me frekuencë të lartë.

3. Mund të kontrollohet duke shtypur pjesët kyçe përkatëse të një topi masazhi, për të arritur kombinime të personalizuara të masazhit.

4. Dizajn i dyanshëm për të përmbushur nevojat e ndryshme estetike. Metariali i mbulesës është mutispandex.

5. Mund të lehtësojë shqetësimin dhe të zvogëlojë dhimbjen, të lehtësojë lodhjen, të relaksojë trupin dhe mendjen shpejt.

6. Për të promovuar meridianët e lëmuar të trupit, për të rritur aktivitetin e qelizave imune dhe për të rritur vetë-rregullimin e trurit.

7. Mund të përshpejtojë qarkullimin e gjakut, të rrisë furnizimin qelizor me oksigjen, duke përmirësuar aneminë, qarkullimi i dobët ka një rol të mirë mbështetës.

8. Përdoret shpesh si endokrine e njeriut dhe rrit elasticitetin e lëkurës, përmirëson gjumin dhe përmirëson tretjen me disa mbështetje.

9. Miratimi i standardeve ndërkombëtare për përshtatës të jashtëm të energjisë, të sigurt dhe të besueshëm.

10. Pamja elegante, e lehtë për tu mbajtur, mund të përdoret në divan, karrige, shtrat etj

DYSHEK PER MASAZH I CILI JU LEHTESON DHIMBJET | Krevat masazhi portativdyshek me masazh blerje online ne dyqan taxi
 • Masazhon komplet trupin
 • Ngrohje e shpines
 • 9 motore per masazh
 • 2 nivele
 • 4 zona individauels
 • Masazhon qafen dhe shpine
 • masazh lumbar
 • masazh ne vithe
 • masazh kembesh
 • Dizajn me jastek
 • Fabrikim i ajrosur me vrima
 • Karikues shtepie
 • Kontroller ergonomik
 • Drite LED

Ky dyshek me masazh është për të gjithë dhimbjet e shpinës apo të trupit. Kryen nje masazh shumë të mirë në pjesë të trupit tuaj. Ndihmon në relaksim të muskujve dhe ndihmon qarkullimin e gjakut.

Nuk ka nevojë për asgjë. vendoseni ne prizë dhe shtrihuni. Pajisja e duhur për relaksim. Zona individuale të cilat lejojnë masazhimin e ndryshëm në pjesë të ndryshme të trupit.

 • Paketikmi permban
 • 1× Dyshek me masazh
 • 1× Karikues

Porosit Online dhe paguaj ne dorezim ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Masazhues | 9IN1 | Massage 2 Mats in 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Masazhues | 9IN1 | Massage 2 Mats in1 me masazh

Dyshek Masazhues | 9IN1 | Massage 2 Mats in 1