Flamingo Intex per ne plazh | Pushime te paharueshme

2,800 L

Ka stok

  • Pesha maksimale eshte 200 kg
  • Siperfaqja e saj e sheshte ju ofron nje qendrim komod ne te
  • E perbere nga dy doreza
  • Eshte shume praktike per t’u transportuar edhe per t’u fryre
  • Ngjyre Roze

 

 

KODI: B-01904 Kategori: , ,

Flamingo Intex per ne plazh | Pushime te paharueshme

Komerdare ne formen e mjelmes | Bli Online | Dyqan Taxi

Dyqan Taxi mendon edhe per pushimet tuaja duke sjelle per ju komerdaren Flamingo Intex per te shijuar pushimet tuaja ne det apo ne pishima. Flamingo Intex do te ishte nje zgjedhje perfekte per te argetuar femijet tuaj, por edhe per beqaret do te ishte nje kenaqesi e madhe pasi do te realizonin shume poste ne instagram, ku te gjithe do te flisnin se sa bukur duken ata.

 

Komerdarja ne formen e mjelmes per pushimet tuaja 

Komerdarja arrin te mbaje deri ne 200 kg ose afersisht deri ne 2 persona duke mos ju lejuar qe ta shijoni i vetem detin, diellin dhe lundrimin. Flamingoja ka nje siperfaqe te sheshte edhe shume te forte c’ka e ben qendrimin tuaj ne te shume te rehatshem. Mund te mbaheni edhe te qafa e flamingos per te qene te mbeshtetur me mire. Ju do te arrini ta fryni edhe ta transportoni lehtesisht pa u lodhur. Me Flamingo Intex pushimet qe do te kaloni kete vere do te jene me te paharrueshmet qe keni kaluar ndonjehere.

  • Pesha maksimale eshte 200 kgFlamingo-me-ajer-ne-shitje-online-dyqan-taxi
  • Siperfaqja e saj e sheshte ju ofron nje qendrim komod ne te
  • Eshte shume praktike per t’u transportuar edhe per t’u fryre
  • Ngjyre Roze
  • E perbere nga dy doreza

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire

 

Detaje Produkti

Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Flamingo Intex per ne plazh | Pushime te paharueshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flamingo Intex per ne plazh | Pushime te paharueshme