Flamingo me ajer per ne det | Inflatable Intex

2,800 L

Ka stok

 • Ka nje siperfaqe te sheshte, te plote edhe te forte
 • Dorezat ju ndihmojne qe te lundroni me lehte me te
 • Eshte e pershtashme edhe per vajza edhe per djem
 • Dizajn tropikal
 • Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 40 kg
 • Permasat e tij jane 142x137x97cm

 

KODI: B-01905 Kategori: , ,

Flamingo me ajer per ne det | Inflatable Intex 

Komerdare me formen e mjelmes per pushimet tuaja

Shijoni pushimet tuaja verore ndersa notoni mbi det me Flamingon tuaj. Ai do t’ju bej te shijoni detin, diellin edhe notin ne maksimun duke u bere miku juaj me i mire ne ato dite. Ju mund te mbeshtetin tek hapesira e tij ne menyre te sigurte sepse ka nje siperfaqe te sheshte, te plote edhe te forte ku ju mund te qendroni mjaft mire. Dorezat qe ka flamingo ne anesoret e tij ju ndihmojne qe te lundroni me lehte me te. Kjo loder uji eshte e pershtashme edhe per vajza edhe per djem fale dizajnit te pranueshem tropikal qe mban.

Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 40 kg edhe eshte shume i pershtatshem per femijet mbi 3 vjec.

Permasat e tij jane 142x137x97cm. Me Flamingon ne det syte e te gjitheve do te jene mbi ju.

Komerdare me formen e mjelmes per femijen tuaj

 • Ka nje siperfaqe te sheshte, te plote edhe te forteinflatable-pool-intex-flamingo-178-x-134-cm-dyqan-taxi
 • Dorezat ju ndihmojne qe te lundroni me lehte me te
 • Eshte e pershtashme edhe per vajza edhe per djem
 • Dizajn tropikal
 • Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 40 kg
 •  I pershtatshem per femijet mbi 3 vjec.
 • Permasat e tij jane 142x137x97cm

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

komerdare

Ngjyra

,

Be the first to review “Flamingo me ajer per ne det | Inflatable Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flamingo me ajer per ne det | Inflatable Intex