Rosaku qe fryhet | Intex Inflatable baby Duck

2,800 L

Ka stok

  • Lodra eshte shume e rehatshme dhe e qendrueshme
  • Dy doreza te renda qe ju ndihmojne gjate lundrimit
  •  Perbehet prej materialit te plastikes se cilesise se larte
  • Per te qendruar sa me komod duhet te uleni ne pjesen e pasme te tij
  • I pershtashem per femijet qe jane nga mosha 10 vjec e siper

 

KODI: B-01901 Kategori: , ,

ROSAKU QE FRYHET | INTEX INFLATABLE BABY DUCK 

Rosak qe fryhet per ne plazh. Po prisni veren dhe po mendoni per detin edhe pishinat? Intex Inflatable Baby Duck do t’ju ndihmoje qe te argetoheni dhe ta shijoni me shume ujin dhe diellin. Lodra eshte dizejnuar qe te jete sa me e rehatshme, me e qendrueshme ndaj per kete arsye ajo perfshin dy doreza te renda. Ajo eshte e perbere prej materialit te plastikes se cilesise se larte, nuk permban substanca ndaj mos u shqetesoni per sigurine ndaj saj. Per te qendruar sa me komod duhet qe te uleni ne pjesen e pasme te tij. Rosaku qe fryhet eshte i pershtashem per femijet qe jane nga mosha 10 vjec e siper. Pa asnje diskutim qe ju mund te lundroni siper ujit, mund te flini edhe te luani me te.

KOMERDARE PER FEMIJET TUAJ 

  • Lodra eshte shume e rehatshme dhe e qendrueshme           Rosaku-qe-fryhet-intex-inflatable-baby-duck
  • Dy doreza te renda qe ju ndihmojne gjate lundrimit
  •  Perbehet prej materialit te plastikes se cilesise se larte
  • Per te qendruar sa me komod duhet te uleni ne pjesen e pasme te tij
  • I pershtatshem per femijet qe jane nga mosha 10 vjec e siper

Bli Online ne dyqan taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Rosaku qe fryhet | Intex Inflatable baby Duck”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rosaku-qe-fryhet-intex-inflatable-baby-duck

Rosaku qe fryhet | Intex Inflatable baby Duck