Llastik per stervitje | Llastiqe per ushtrime

1,200 L

Ka stok

  • Pershtatet me nivele të ndryshme fitnessi.
  • Shoqerohet edhe me ushtrime te tjera.
  • Mund te merret me vete kudo.
  • I shton me teper efektin ushtrimeve tuaja fizike.
  • Ndihmon ne formimin e muskujve te kembeve tuaja.
KODI: ECC-20620-018 Kategori: ,

LLASTIK PER STERVITJE

LLASTIK PER KEMBET – LLASTIK PER PALESTER

Llastik per stervitje vjen me nje dizajn portabel qe mund ta mbani kudo. Llastiku eshte i perbere nga material i forte latex i cili mund te perdoret per t’u stervitur ne kushte shtepie si edhe ne fitness apo sport.llastik fitness elastik bli online dyqan taxi

LLASTIQE PER USHTRIME FIZIKE OSE PALESTER

Llastiku është një mjet stervitor fantastik dhe te gjithe duhet ta perdorin kur kryejne aktivitetin e tyre ne palester apo ne natyre.

Ky mjet stervitjeje vjen me shumellojshmeri rezistence, duke perfshire te lehta, te mesme dhe te renda, qe mund ta pershtasnin me tej intensitetin e stervitjes.

Nuk ze hapesire as ne shtepi dhe as ne valixhe nese deshironi ta merrni me vete kur jeni me pushime.

Kombinohet me paisje te tjera per te shtuar intesitetin e stervitjeve dhe per t’i bere ato me te veshtira ne menyre qe te merrni nje rezultat me te larte ne tonifikimin e trupit tuaj.

                                                                                                          Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Llastik per stervitje

Be the first to review “Llastik per stervitje | Llastiqe per ushtrime”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llastik fitness elastik bli online dyqan taxi

Llastik per stervitje | Llastiqe per ushtrime