Skare Elektrike First Austria | Ne Shitje Online

5,490 L

Ka stok

 • Siguron pjekje me 3 nivele
 • Perbehet prej celikut
 • Nuk shkakton tym
 • Ka nje sistem mbrojtes nga mbinxehja
 • Prakticitet i larte
 • Perdoret edhe si tavoline sepse paloset
 • Permasat e saj jane 80 cm 60cm dhe 30 cm.
KODI: FIRST-SKARE-ME-KORENT Kategori: , , , , ,

SKARA ME KORENT FIRST AUSTRIA

Skara elektrike First Austria siguron pjekje me 3 nivele te cdo produkti ushqimor. Ajo eshte e pershtashme per mbledhje familjare te organizuara ne shtepine tuaj. Ne te mund te gatuani  nje diversitet ushqimesh. Porositeni tani me cmimin me te mire ne Dyqan Taxi.

SKARE ELEKTRIKE 2N1

Skara me korent eshte e perbere nga elemete te celikut cilesor, te cilet japin nje nxehtesi maksimale duke e manovruar ju sipas deshires nepermjet butonit rrotullues te skares. Skara nuk leshon tym ndryshe nga skarat e tjera jo cilesore sepse uji nuk e lejon ate. Keshtu ju, pervec nuk do te bezdiseni gjate gatimit tuaj por edhe ushqimi i pergatitur prej jush nuk do te vije ne aromen e tymit. Pavarsishte se skara arrin temperatura te larta ajo eshte e perbere nga nje sistem qe e mbron ate nga mbinxehja. Skara per pjekje ka nje gjatesi te ulet ku ju mund te gatuani pa veshtiresi edhe te kujdeseni per ushqimin lehtesisht pa u sforcuar dhe perbehet gjithashtu nga 4 kembe metalike qe puthiten shume mire me siperfaqen ku ju e vendosni pa asnje problem. Kjo skare eshte 2n1 qe domethene ju mund ta perdorni edhe si tavoline por edhe si skare te cilen mund ta merrni kudo me vete, pasi ajo mund te paloset, ua ofron kete mundesi perfekte. Pikniket tuaj apo mbledhjet familjare do te behen me te gezueshme me te. Permasat e saj jane 80 cm 60cm dhe 30 cm.

 BARBECUE FIRST AUSTRIA | SHITJE ONLINE| DYQAN TAXI

 • Siguron pjekje me 3 nivele                           Zgare-Elektrike-First-Austria
 • Perbehet prej celikut
 • Nuk shkakton tym
 • Ka nje sistem mbrojtes nga mbinxehja
 • Prakticitet i larte
 • Perdoret si tavoline sepse paloset
 • Permasat e saj jane 80 cm 60cm dhe 30 cm.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Skare Elektrike First Austria | Ne Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Skare elektrike Fa 5350 zgare me korent first austria ne shitje online dyqan taxi

Skare Elektrike First Austria | Ne Shitje Online